Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 2 grudnia 2020

Trening z Darią w szczytnym celu

Skrzydłowa Zagłębia Lubin i reprezentacji Polski Daria Zawistowska zachęca do udziału w aukcji na szczytny cel. Wylicytowana kwota za trening on-line z zawodniczką Miedziowych trafi na konto hospicjum dla dzieci w Białymstoku.

Trening online z Darią Zawistowską MKS Zagłębie Lubin

Wylicytować można trening indywidualny, począwszy od poznania technik na rozgrzewkę, przez trening właściwy (cardio, siłowy, wytrzymałości – do uzgodnienia z zawodniczką), po techniki kończące, tzw. wyciszające organizm po wysiłku typowy dla profesjonalnej piłkarki ręcznej. Termin ważności do 13 grudnia 2021 r. Termin treningu do ustalenia przez obie strony.

– Zachęcam do licytacji i gwarantuje solidną dawkę aktywności fizycznej, która jest niezwykle ważna dla naszego zdrowia i samopoczucia. Na pewno dam z siebie wszystko i pokaże jak sama trenuje w warunkach domowych – mówi Daria Zawistowska.

Fundacja „Pomóż Im” od 11 lat prowadzi Białostockie Hospicjum dla Dzieci. Na stałe opiekuje się ponad trzydziestoma przewlekle lub nieuleczalnie chorymi dziećmi z woj. podlaskiego w ich własnych domach.

Link do aukcji – kliknij TUTAJ .

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: