Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 1 października 2021

Szukamy Junior PR & Marketing Specialist

Superliga sp. z o.o., spółka zarządzająca najwyższą klasą rozgrywkową piłki ręcznej w Polsce – PGNiG Superligą i PGNiG Superligą Kobiet, odpowiadająca za prowadzenie rozgrywek, sprzedaż praw medialnych i scentralizowanych praw marketingowych poszukuje osoby na stanowisko:

Junior PR & Marketing Specialist

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres współpracy: pełny etat / pół etatu

Zakres obowiązków: 

– Pomoc w koordynacji prac Biura Prasowego Superligi: przygotowywanie komunikatów, obsługa biura od strony backoffice, rozbudowa bazy mediów, kontakt z dziennikarzami

– Obsługa stron internetowych i aplikacji Superligi: pomoc w redakcji tekstów, przygotowywanie grafik przy współpracy z grafikiem, obsługa techniczna strony (wordpress)

– Współpraca z działami komunikacji i marketingu w klubach grających w PGNiG Superlidze i PGNiG Superlidze Kobiet: bieżąca komunikacja, egzekucja ustaleń, dbanie o dobre relacje 

– Pomoc w prowadzeniu kanałów social media Superligi (Facebook, Instagram, Twitter, Youtube): przygotowanie kreacji, monitoring statystyk, czynny udział w realizacji strategii komunikacji w mediach społecznościowych, wparcie w obsłudze komunikacyjnej podczas meczów PGNiG Superligi i PGNiG Superligi Kobiet

– Przygotowywanie zestawień, raportów, research działań medialnych i social mediowych

  

Wymagania:  

–  Doświadczenie w pracy przy projektach związanych z jednym z obszarów: content marketing, social media, copyrighting, public relations lub dziennikarstwo 

– Wykształcenie wyższe lub status studenta

– Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu długofalowych relacji

– Zdolności copyrighterskie poparte przykładami 

– Otwartość, samodzielność i chęć uczenia się

Mile widziane:

– Zainteresowanie piłką ręczną / sportami zespołowymi 

– Zainteresowania w obszarze PR & marketingu sportowego 

–  Doświadczenie w realizacji strategii komunikacji marketingowej 

– Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację 

– Prawo jazdy kat. B. 

– Doświadczenie w pracy przy eventach

  

Zapewniamy: 

– Elastyczne godziny pracy z możliwością pracy hybrydowej

– Udział w realizacji nowatorskich projektów dla jednej z najpopularniejszych drużynowych dyscyplin sportowych w Polsce 

– Pracę w młodym, dynamicznym zespole w przyjaznej atmosferze sprzyjającej wzajemnej współpracy, wymianie doświadczeń i pomysłów. 

– Niezbędne narzędzia do pracy

– Możliwość realizacji własnych inicjatyw

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i kilku słów o sobie na adres: 

biuro@pgnig-superliga.pl 

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Superliga Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. 

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. 

Informujemy, że Administratorem danych jest Superliga Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 300. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: