Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 29 lipca 2022

Szkolenie dla fizjoterapeutów pracujących w klubach PGNiG Superligi i PGNiG Superligi Kobiet

23-24 lipca Superliga sp. z o.o., wspólnie z firmą Weron, zorganizowała szkolenie dedykowane dla fizjoterapeutów pracujących w klubach grających w PGNiG Superlidze oraz PGNiG Superlidze Kobiet.

Podczas szkolenia Prezes Superligi, Piotr Należyty, ogłosił start specjalnego programu dofinansowania dla klubów w celu zakupu profesjonalnego sprzętu do fizjoterapii. 

Szkolenie zostało wzbogacone o panele eksperckie z zakresu dobrych praktyk stosowanych w pracy fizjoterapeutycznej ze sportowcami. Podczas szkolenia poruszano takie kwestie jak: żywienie i suplementacja, regeneracja, taping biomechaniczny, diagnostyka i wyznaczanie indywidualnego profilu sportowca oraz nowinki technologiczne ze świata medycyny sportowej. Weekendowe szkolenie zostało zakończone przyznaniem certyfikatów dla uczestników.  

Miniony weekend był idealną okazją do rozmów i wymiany doświadczeń. Cieszymy się, że przyświeca nam wspólny cel – profesjonalizacja zaplecza medycznego w klubach oraz efektywna regeneracja zawodników. Dziękujemy za obecność i obiecujemy, że kolejne edycje przyniosą równie dużo wiedzy, jak i nowości z dziedziny fizjoterapii – powiedział Bartosz Weron, właściciel firmy Weron.

Współorganizatorem i partnerem wydarzenia była firma Weron – dystrybutor marki Namedsport, który jest producentem wysokiej jakości odżywek i suplementów. 

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: