Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S

III turniej PGNiG Summer Superligi: Gdańsk

D
2
3
G
2
0
M
4
5
S
3
0
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 15 października 2021

Superliga zachęca do szczepienia się przeciw COVID-19

Superliga sp. z o.o. przyłącza się do akcji promującej szczepienia przeciwko COVID-19. Mecze 6. serii PGNiG Superligi i PGNiG Superligi Kobiet zostaną rozegrane pod hasłem #szczepimysię, a przed halami zostaną ustawione mobilne punkty szczepień. 

W ramach akcji przed wszystkim obiektami, w których rozgrywane będą mecze 6. serii rozgrywek, staną mobilne punkty szczepień. Chętni pełnoletni kibice będą mogli, bez wcześniejszej rezerwacji, zaszczepić się przeciw COVID-19 jednodawkowym preparatem firmy Johnson&Johnson.  Zaszczepić będą się mogły również osoby w wieku 12-18 lat, które zgłoszą się z opiekunem. Dodatkowo, przed meczami transmitowanymi na antenie TVP Sport, zawodnicy wybiegną na rozgrzewkę w specjalnych koszulkach a na bandach LED pojawią się animacje zachęcające do szczepień przeciwko COVID-19. 

Wielu z nas ciężko zniosło czas izolacji. Dał się nam we znaki m.in. brak spotkań z rodziną, przyjaciółmi czy niemożliwość prowadzenia szeregu aktywności jakie wykonywaliśmy przed pandemią. W sporcie epidemia również odbiła swoje mocne piętno. Na początku przerwane zostały rozgrywki, a następnie mecze odbywały się bez udziału kibiców. Pragniemy aktywnie włączyć się w promowanie odpowiedzialnych postaw, dzięki którym wszyscy będziemy mogli funkcjonować w sposób bezpieczny, a kibice piłki ręcznej będą mogli nadal zapełniać trybuny, tworząc fantastyczną atmosferę w trakcie meczów PGNiG Superligi i PGNiG Superligi Kobiet – mówi Maciej Turchan, PR Manager Superligi sp. z o.o.

Akcja jest organizowana we współpracy z Kancelarią Prezesa Rady Ministrów.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: