Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Bez kategorii
Dodano: 1 marca 2017

Superliga: wysoka forma elblążanek

W rozegranym awansem spotkaniu 20. kolejki PGNiG Superligi kobiet Kram Start Elbląg nie dał żadnych szans rywalkom z Nowego Sącza. Dla podopiecznych Andrzeja Niewrzawy było to piętnaste ligowe w tym sezonie.

Zdecydowanym faworytem spotkania w Elblągu były gospodynie, które nie ukrywają, że celują w mistrzostwo kraju. Zwycięstwo w pojedynku z ostatnią drużyną tabeli było więc obowiązkiem, który podopieczne Andrzeja Niewrzawy potraktowały bardzo poważnie. Narzucone przez nie tempo pozwoliło dyktować warunki i prowadzić spokojną grę. Już po pierwszej połowie miały one siedem bramek przewagi.

W drugiej części meczu sytuacja nie uległa zmianie i kibice mogli być zadowoleni z kolejnej wygranej swojej drużyny. Nowosądeczanki nie miały bowiem argumentów w starciu z wyżej notowaną drużyną i w dalszym ciągu zamykają ligową stawkę.

Rywalizacja z Olimpią-Beskid była dla zespołu Andrzeja Niewrzawy ostatnim sprawdzianem przed powrotem na europejskie parkiety. W sobotę Kram Start rozegra pierwsze ćwierćfinałowe spotkanie w ramach Challenge Cup, w którym spotka się z czeskim DHC Sokolem Poruba.

20. kolejka / 01.03.2017 / godz. 18:00

KRAM START
ELBLĄG

31 (14)

vs

OLIMPIA-BESKID
NOWY SĄCZ

22 (7)

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: