Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Bez kategorii
Dodano: 1 października 2016

Superliga: UKS PCM lepszy od Piotrcovii

2016.09.25 Gdynia Pilka Reczna PGNiG Superliga Kobiet 2016/2017 Vistal Gdynia - UKS PCM Koscierzyna N/z Kamila Konofal Foto Piotr Matusewicz / PressFocus 2016.09.25 Gdynia Women handball PGNiG Superliga season 2016/2017 Vistal Gdynia - UKS PCM Koscierzyna Kamila Konofal Credit: Piotr Matusewicz / PressFocus

W spotkaniu otwierającym piątą serię spotkań UKS PCM Kościerzyna okazał się lepszy o jedną bramkę od Piotrcovii Piotrków Trybunalski. O wyniku zadecydowało trafienie Patrycji Wójcik.

Początek spotkania należał do drużyny przyjezdnych. W roli głównej występowała Monika Kopertowska, która w całym pojedynku zdobyła aż jedenaście bramek. Kościerzynianki nie pozwoliły jednak rywalkom na wypracowanie większej przewagi, a duża w tym zasługa skutecznie interweniującej Dominiki Brzezińskiej-Recław. W postawie zespołów widoczna była chęć odniesienia pierwszego zwycięstwa w sezonie.

Kibice mogli spodziewać się wielkich emocji aż do ostatniego gwizdka sędziów. W drugiej połowie na prowadzeniu wciąż były piotrkowianki i jeszcze na trzy minuty przed końcem miały o jedno trafienie więcej. Decydujący okazał się rzut karny Kopertowskiej. Piłka trafiła w twarz Brzezińskiej-Recław, za co zawodniczka Piotrcovii otrzymała czerwoną kartkę. Dwa kolejne rzuty gospodyń okazały się skuteczne, co sprawiło, że dwa punkty pozostały w Kościerzynie.

5. kolejka / 01.10.2016 / godz. 16:00

UKS PCM
KOŚCIERZYNA

24 (10)

vs

PIOTRCOVIA
PIOTRKÓW TRYB.

23 (10)

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: