Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 19 grudnia 2019

Superliga spełnia marzenia!

Jesteś fanem piłki ręcznej? Marzysz o wyjątkowym prezencie? Może chcesz zabrać na mecz finałowy całą swoja rodzinę albo wykonać pierwsze podanie na którymś z meczów? Jeżeli marzy Ci się prezent związany z rozgrywkami PGNiG Superligi Mężczyzn lub Kobiet napisz list do naszego Superligowego Świętego Mikołaja.  Może to właśnie Ty spełnisz swoje marzenie. 

Każde dziecko wyczekuje Świętego Mikołaja i przyniesionych przez niego prezentów. W tym roku PGNiG Superliga postanowiła spełnić marzenia tych najmłodszych i tych trochę starszych. Marzenia, które związane są z rozgrywkami piłki ręcznej w Polsce. Zachęcamy dzieci i młodzież do 18 roku życia aby napisały swój list do Świętego Mikołaja. Opiszcie w nim swoje najskrytsze pragnienie związane z polskim szczypiorniakiem. Na listy czekamy do 1 stycznia 2020 r. Superligowy Święty Mikołaj wraz ze swoimi Superligowymi Elfami wybierze to jedno, największe pragnienie. Dodatkowo nagrodami pocieszenia wyróżnione zostaną jeszcze 4 osoby.

Szczegółowy regulamin świątecznego konkursu znajduje się TUTAJ Oświadczenie dla rodziców TUTAJ

Swój list możecie przygotować na zwykłej kartce papieru lub w formie elektronicznej. Pamiętajcie jednak, by zawrzeć w nim najważniejsze dane: imię i nazwisko oraz wiek dziecka, a także dane kontaktowe opiekuna: imię i nazwisko, numer telefonu. Nie zapomnijcie też o adresie, przecież nasz Mikołaj musi wiedzieć, gdzie dostarczyć prezenty.

Listy wyślijcie na adres:
Superliga Sp. z o.o.
Ul. Puławska 300
02-819 Warszawa

Lub drogą elektroniczną:
media@pgnig-superliga.pl

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: