Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 27 września 2021

Superliga sp. z.o.o. w gronie finalistów Nagród Biznesu Sportowego

Superliga sp. z.o.o. drugi raz z rzędu znalazła się w gronie finalistów Nagród Biznesu Sportowego w kategorii Organizacja Sportowa. Nagrody Biznesu Sportowego to najbardziej prestiżowe wyróżnienia w branży sportowej, doceniające najlepsze projekty marketingowe i sponsoringowe w polskim sporcie. 

W kategorii Organizacja Sportowa w gronie finalistów znaleźli się: 

• PGNiG Superliga 

• PKO BP Ekstraklasa 

• Polski Związek Lekkoatletyki 

Zwycięzców poznamy na XVII Gali Sportu i Biznesu, podczas której wręczone zostaną Nagrody Biznesu Sportowego. Gala odbędzie się 20 października w Warszawie w Hotelu Arche Krakowska. 

To kolejna szansa na zdobycie statuetki w kategorii Organizacja Sportowa, którą Superliga sp. z.o.o. otrzymała już w roku ubiegłym. Wtedy kapituła wyróżniła Superligę za niezwykle dynamiczny rozwój i profesjonalizację lig zawodowych. Dziś organizacja znów staje przed szansą zdobycia tej prestiżowej nagrody.

Nagrody Biznesu Sportowego DEMES promują osoby i instytucje, które poprzez swoją działalność mają bezpośredni wkład w rozwój polskiego sportu, a także wyróżniają organizacje przyczyniające się do rozwoju relacji między sportem i biznesem. Superliga została wyróżniona za niezwykle dynamiczny rozwój i profesjonalizację lig zawodowych.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: