Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Bez kategorii
Dodano: 15 września 2016

Superliga: punkty jadą do Lubina

GDANSK 24.10.2015 PILKA RECZNA PGNIG SUPERLIGA KOBIET SEZON 2015/2016 HANDBALL POLAND MECZ AZS LACZPOL AWFIS GDANSK - ENERGA AZS KOSZALIN N/Z ANITA UNIJAT  FOT PIOTR MATUSEWICZ / PRESSFOCUS

W spotkaniu otwierającym trzecią serię PGNiG Superligi kobiet lepsze okazały się zawodniczki z Lubina. Zwycięstwo nad Energą AZS było pierwszą zdobyczą Metraco Zagłębia w obecnym sezonie. Znakomitą formą wykazała się bramkarka Monika Wąż.

Początek sezonu w wykonaniu zespołu Bożeny Karkut nie był najlepszy. Po dwóch porażkach lubinianki czekały na przełamanie, które przyszło w spotkaniu z Energą AZS Koszalin. Pierwsze minuty to wyrównana gra obu zespołów i walka o każdą piłkę. Wraz z upływem czasu gospodynie popełniały błędy, które pozwoliły Zagłębiu wyjść na kilka bramek przewagi.

Po krótkiej przerwie zawodniczki obu zespołów wyszły zdekoncentrowane, czego skutkiem były ich problemy w ataku. W drugiej połowie swój koncert rozpoczęła Monika Wąż. Jej interwencje sprawiły, że podopieczne Anity Unijat nie były w stanie zwiększyć swojej zdobyczy aż przez dziewięć minut. Nieskuteczna gra jej koleżanek pozwoliła miejscowym doprowadzić do remisu, jednak kolejna seria błędów Akademiczek nie dała im szans na zdobycie jakichkolwiek punktów.

3. kolejka / 16.09.2016 / godz. 18:00

ENERGA AZS
KOSZALIN

23 (12)

vs

METRACO ZAGŁĘBIE
LUBIN

26 (15)

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: