Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Bez kategorii
Dodano: 25 marca 2017

Superliga: przełamanie mistrzyń Polski

MKS Selgros Lublin przełamał serię ostatnich porażek i na zakończenie rundy zasadniczej pokonał AZS Łączpol AWFiS. Lublinianki prowadziły od samego początku i w drugiej połowie nie pozwoliły gospodyniom zbliżyć się na mniej niż cztery bramki.

Lublininki jechały na spotkanie do Gdańska z zamiarem przełamania ostatniej gorszej serii. Zespoły miały co prawda odmienne cele na ten sezon, ale Akademiczki potrafiły już pokazać się z bardzo dobrej strony i pokrzyżować plany faworytkom. Tak też wyglądał początek sobotniej rywalizacji z MKS-em Selgros. Trwało to jednak tylko kilkanaście minut, po których przyjezdne narzuciły własne warunki. W pierwszej połowie gospodynie zerwały się jeszcze do ataku, nieznacznie zmniejszając straty.

Po przerwie mistrzynie Polski ponownie wypracowały przewagę sześciu bramek, co utrzymywało się przez dłuższy czas. Gospodynie wykazywały się ambicją i próbowały nawiązać walkę, ale nie były w stanie zagrozić zespołowi Nevena Hrupeca, który po ostatnich dwóch porażkach w końcu sięgnął po komplet punktów.

22. kolejka / 25.03.2017 / godz. 16:30

AZS ŁĄCZPOL
AWFiS GDAŃSK

24 (11)

vs

MKS SELGROS LUBLIN

30 (15)

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: