Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Bez kategorii
Dodano: 22 marca 2017

Superliga: Piotrcovia blisko niespodzianki

W spotkaniu inaugurującym ostatnią kolejkę fazy zasadniczej, pomiędzy Energą AZS a Piotrcovią, nieznacznie lepszy okazał się zespół z Koszalina. Ambitne przyjezdne były jednak o krok od sprawienia niespodzianki i zdobycia ważnych punktów.

Rywalizacja w Koszalinie miała przebiegać pod dyktando miejscowej Energi AZS, ale już sam początek udowodnił, że będzie to wyrównane spotkanie. Walczące o utrzymanie zawodniczki Piotrcovii nie miały nic do stracenia i postawiły wszystko na jedną kartę. Pierwsza połowa to gra bramka za bramkę i dopiero tuż przed zejściem do szatni Akademiczki wykorzystały błędy przyjezdnych i odskoczyły na cztery trafienia.

Dobrze między słupkami spisywała się Izabela Prudzienica, a w ataku swoje umiejętności demonstrowała Romana Roszak. Piotrkowianki nie dawały jednak za wygraną i ambitnie walczyły o korzystny dla siebie rezultat. Im bliżej końca, tym emocje rosły, a kibice musieli drżeć o końcowy wynik. Gospodyniom nie pomogła bowiem przerwa, o którą poprosiła Anita Unijat. Plany przyjezdnych pokrzyżowała jednak Roszak, która przypieczętowała zwycięstwo Energi AZS.

22. kolejka / 22.03.2017 / godz. 17:30
energa

ENERGA AZS KOSZALIN

30 (15)

vs

PIOTRCOVIA PIOTRKÓW TRYB.

27 (11)

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: