Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Bez kategorii
Dodano: 21 stycznia 2017

Superliga: Kram Start wygrywa z beniaminkiem

Po spotkaniu 14. kolejki PGNiG Superligi elblążanki wracają do domu z kompletem punktów. Wyższość Kram Startu musiał uznać beniaminek, KPR Kobierzyce, choć gospodynie dzielnie dotrzymywały kroku rywalkom.

Kibice KPR-u, którzy przyszli na spotkanie z Kram Startem Elbląg liczyli na to, że nie powtórzy się scenariusz z pierwszej rundy, kiedy to ich zawodniczki przegrały różnicą piętnastu bramek. Na całe szczęście dla widowiska nie zawiedli się i obejrzeli dobrą piłkę ręczną w wykonaniu beniaminka. Gospodynie ambitnie walczyły o to, by jak najdłużej przeciwstawić się faworytkom, w efekcie czego do szatni miały tylko jedno trafienie straty.

W drugiej połowie wynik wciąż oscylował wokół remisu. Podopieczne Andrzeja Niewrzawy nie były w stanie narzucić własnych warunków i musiały starać się o każdą piłkę, by nie doprowadzić do niespodzianki. Przełomowym momentem była 50. minuta, po której elblążanki zdobyły cztery bramki, odskakując nieco rywalkom. Sytuacja nie uległa już zmianie i dwa punkty trafiły na konto Kram Startu.

14. kolejka / 21.01.2017 / godz. 17:00

KPR KOBIERZYCE

26 (15)

vs

KRAM START
ELBLĄG

31 (16)

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: