-:-

Dodano: 5 września 2017

Superliga: świetny start Zagłębia, UKS PCM rozbity

Metraco Zagłębie Lubin nie dało najmniejszych szans UKS-owi PCM Kościerzyna i w inaugurującym sezon meczu rozbiło rywala 43:17. Mecz rozstrzygnięty był już po pierwszej połowie, po której Miedziowe prowadził 25:11.

Od mocnego uderzenia rozpoczęły sezon 2017/2018 piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin. Już od pierwszych minut gospodynie postawiły trudne warunki, czego efektem było tylko jedno trafienie kościerzynianek w pierwszym kwadransie meczu. Pozwoliło to trener Bożenie Karkut przeprowadzić wiele zmian i dać szansę wszystkim zawodniczkom.

Przewaga lubinianek stale rosła, natomiast gra UKS PCM nie wyglądała najlepiej. Częste błędy zarówno w obronie jak i w ataku sprawiły, że kibice byli świadkami jednostronnego widowiska. Na nic zdały się indywidualne przebłyski Justyny Belter czy Joanny Gędłek. Na inaugurację rozgrywek Miedziowe zaliczyły więc wysokie zwycięstwo.

1. kolejka / 05.09.2017 / godz. 18:00