Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Bez kategorii
Dodano: 25 marca 2017

Superliga: Góralki blisko sensacji

Zawodniczki Olimpii-Beskid Nowy Sącz były bliskie sprawienia sensacji i wywiezienia z Lubina dwóch punktów. O końcowym wyniku, czyli zwycięstwie gospodyń, zadecydowały jednak ostatnie akcje spotkania.

Zdecydowanym faworytem spotkania w Gdyni były gospodynie, czyli Vistal. Nikt nie spodziewał się jednak, że ostatni zespół ligowej stawki przysporzy liderowi tyle problemów. Ambicja, którą pokazały zawodniczki Olimpii-Beskid pozwoliła zbudować przewagę i wykorzystać problemy gospodyń. Sytuację gdynianek, w końcówce pierwszej połowy, uratowała Małgorzata Gapska.

Po powrocie na parkiet Vistal początkowo nie był w stanie odmienić losów spotkania. Góralki utrzymywały się na prowadzeniu, które oscylowało w granicach pięciu bramek. W końcu ciężar gry na własne barki wzięła Joanna Kozłowska, dzięki której gospodynie zbliżyły się do nowosądeczanek. Przyjezdnym nie pomógł już czas, o który poprosiła trener Lucyna Zygmunt, bowiem ostatnie minuty należały już do Vistalu. Punkty pozostały więc w Gdyni, ale Olimpia-Beskid zasłużyła na słowa pochwały.

22. kolejka / 25.03.2017 / godz. 18:00

VISTAL
GDYNIA

25 (10)

vs

OLIMPIA-BESKID
NOWY SĄCZ

23 (12)

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: