Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Bez kategorii
Dodano: 30 października 2016

Superliga: Energa zdominowała Olimpię-Beskid

GDANSK 24.10.2015 PILKA RECZNA PGNIG SUPERLIGA KOBIET SEZON 2015/2016 HANDBALL POLAND MECZ AZS LACZPOL AWFIS GDANSK - ENERGA AZS KOSZALIN N/Z KATARZYNA KOLODZIEJSKA  FOT PIOTR MATUSEWICZ / PRESSFOCUS

Olimpia-Beskid Nowy Sącz nie miała żadnych argumentów w starciu w Koszalinie. Od samego początku inicjatywa była po stronie Energi AZS, która pewnie zainkasowała komplet punktów.

Faworytem spotkania w Koszalinie były gospodynie, choć cele obu zespołów wydają się być podobne – znalezienie się w czołowej szóstce. Miejscowe bardzo szybko narzuciły własne warunki i zbudowały przewagę, która pozwalała realnie myśleć o pewnym i wysokim zwycięstwie. Olimpia-Beskid starała się nawiązać walkę i miewała dobre momenty, jednak było to niewystarczające na dobrze dysponowane rywalki.

Druga połowa nie przyniosła zmian. W dalszym ciągu inicjatywa była po stronie Akademiczek, które bez chwili zawahania wykorzystywały błędy przyjezdnych. Zawodniczki obu zespołów świadome już były końcowego rezultatu, przez co wyczekiwały ostatniego gwizdka sędziów. Mimo to, pod koniec, gdy nowosądeczanki odrobiły straty, Anita Unijat poprosiła o przerwę i zmobilizowała swoje podopieczne do wysiłku, co poskutkowało pięcioma bramkami z rzędu.

8. kolejka / 30.10.2016 / godz. 17:00

ENERGA AZS KOSZALIN

35 (19)

vs

OLIMPIA-BESKID NOWY SĄCZ

23 (12)

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: