Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Bez kategorii
Dodano: 25 lutego 2017

Superliga: Energa AZS nie dała szans Góralkom

Energa AZS odniosła kolejne zwycięstwo. Podopieczne Anity Unijat zdominowały miejscową Olimpię-Beskid i prawie przez całe spotkanie dyktowały tempo. Wygrana pozwoliła koszaliniankom awansować w tabeli i zrównać się dorobkiem z Pogonią Baltica.

Mimo końcowego wyniku i wysokiego zwycięstwa przyjezdnych, początek spotkania należał do Olimpii-Beskid. Podopieczne Lucyny Zygmunt wykorzystały nieuwagę Akademiczek i przez pierwsze piętnaście minut mogły być zadowolone ze swojej postawy. Potem swój koncert zaczęła Valentina Nestsiaruk, dzięki której przyjezdne zeszły do szatni z przewagą siedmiu bramek.

Po przerwie Energa AZS nie spuściła z tonu i chciała powiększyć dystans, jednak gospodynie wzięły się do pracy i dały kibicom nadzieje na emocje i wyrównaną walkę. Obu zespołom przytrafiło się również sześć minut słabszej dyspozycji, w których pojawiło się zbyt dużo błędów, a piłka ani razu nie znalazła się w bramce. Ostatecznie komplet punktów pojechał do Koszalina, a Olimpia-Beskid pozostaje na ostatnim miejscu w tabeli.

19. kolejka / 25.02.2017 / godz. 16:00

OLIMPIA-BESKID
NOWY SĄCZ

20 (9)

vs

ENERGA AZS
KOSZALIN

28 (16)

energa

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: