Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Bez kategorii
Dodano: 12 października 2016

Superliga: Energa AZS nareszcie z punktami

2016.09.25 Lubin Pilka reczna PGNiG Superliga Kobiet sezon 2016/2017 Metraco Zaglebie Lubin - Kram Start Elblag N/Z Andrzej Wiewrzawa (trener, head coach) Foto Pawel Andrachiewicz / PressFocus  2016.09.25 Lubin Handball PGNiG Superliga women season 2016/2017 Metraco Zaglebie Lubin - Kram Start Elblag Andrzej Wiewrzawa (trener, head coach) Photo Pawel Andrachiewicz / PressFocus

W pierwszym spotkaniu 6. kolejki PGNiG Superligi kobiet Energa AZS zakończyła swoją serię porażek i pokonała na własnym parkiecie Kram Start Elbląg. Gospodynie przez całe spotkanie prezentowały się z lepszej strony, choć druga połowa przysporzyła kibicom nie lada emocji.

Rywalizacja zespołów, które chciały przełamać złą serię rozpoczęła się po myśli przyjezdnych, które popełniały mniej błędów własnych. Zaskoczone obrotem spraw koszalinianki próbowały wrócić do gry, w czym pomogła przerwa na żądanie Anity Unijat. Lepsza postawa w defensywie oraz skuteczne interwencje Beaty Kowalczyk pozwoliły zejść do szatni z trzybramkową przewagą.

Po powrocie na parkiet Akademiczki kontynuowały dobrą grę. Na taki bieg wydarzeń nie pozwoliły elblążanki, które między innymi za sprawą dobrze dysponowanej Magdaleny Balsam powróciły na prowadzenie i wciąż liczyły się w walce o zwycięstwo. Ostatnie słowa należały jednak do gospodyń. Dzięki wygranej Energa AZS ma teraz na swoim koncie tyle samo punktów co Kram Start.

6. kolejka / 12.10.2016 / godz. 18:00

ENERGA AZS KOSZALIN

29 (15)

vs

KRAM START
ELBLĄG

27 (12)

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: