Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Bez kategorii
Dodano: 14 stycznia 2017

Superliga: Dobra postawa UKS PCM, Olimpia bez punktów

W spotkaniu 13. kolejki PGNiG Superligi kobiet podopieczne Lucyny Zygmunt musiały uznać wyższość UKS PCM Kościerzyny. Dwa punkty zdobyte przez przyjezdne sprawiły, że drużyny zamieniły się miejscami w ligowej stawce.

Rywalizacja Olimpii-Beskid z UKS PCM była spotkaniem zespołów walczących o utrzymanie w PGNiG Superlidze. Ambicja zawodniczek widoczna była już od samego początku, bowiem kibice byli świadkami wyrównanej walki o każdą piłkę. Oprócz tego obserwowali oni także festiwal błędów, który przerwą na żądanie chciała zakończyć Lucyna Zygmunt. Efekt był jednak odwrotny, a do głosu doszły kościerzynianki. Dzięki dobrej postawie Justyny Belter oraz Agnieszki Łazańskiej UKS PCM wypracował siedem bramek przewagi.

Drugą połowę lepiej rozpoczęły Góralki, które starały się odrobić straty. Nie trwało to jednak długo, bowiem słabsza postawa w obronie uniemożliwiła nawiązanie walki. Błędy gospodyń wykorzystywał UKS PCM, który pewnie zmierzał po ważne zwycięstwo. Zdobyte dwa punkty pozwoliły przeskoczyć w tabeli Olimpię-Beskid.

13. kolejka / 14.01.2017 / godz. 16:00

OLIMPIA-BESKID
NOWY SĄCZ

18 (8)

vs

UKS PCM
KOŚCIERZYNA

25 (15)

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: