Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Bez kategorii
Dodano: 24 września 2016

Superliga: Akademiczki lepsze od beniaminka

2016.09.03 Gdansk Pilka Reczna PGNiG Superliga Kobiet 2016/2017 AZS Laczpol AWFiS Gdansk - UKS PCM Koscierzyna N/z Edyta Majdzinska Foto Piotr Matusewicz / PressFocus 2016.09.03 Gdansk Women handball PGNiG Superliga season 2016/2017 AZS Laczpol AWFiS Gdansk - UKS PCM Koscierzyna Edyta Majdzinska Credit: Piotr Matusewicz / PressFocus

W spotkaniu 4. kolejki Akademiczki z Gdańska wygrały z beniaminkiem z Kobierzyc i zanotowały trzecie zwycięstwo w sezonie. O wyniku zadecydowała lepsza postawa podopiecznych Edyty Majdzińskiej w drugiej połowie.

Faworytem spotkania w Kobierzycach bez wątpienia był AZS Łączpol AWFiS Gdańsk. Na parkiecie nie było jednak widać, że naprzeciwko siebie stanęły ostatni oraz drugi zespół tabeli. Beniaminek dzielnie dotrzymywał kroku drużynie Edyty Majdzińskiej i momentami utrzymywał się na prowadzeniu. Przed zejściem do szatni tablica wyników wskazywała remis.

Początek drugiej połowy należał do gdańszczanek, które odskoczyły na dwa trafienia i starały się dyktować warunki, by móc zapewnić sobie spokój w dążeniu do zwycięstwa. Było to trudne zadanie, bowiem gospodynie robiły wszystko, co w ich mocy, by napsuć krwi rywalkom. KPR nie był jednak w stanie zbliżyć się na mniej niż trzy trafienia i choć było to najbardziej emocjonujące spotkanie, które rozegrano do tej pory w Kobierzycach, dwa punkty pojechały do Gdańska.

4. kolejka / 24.09.2016 / godz. 17:00

KPR KOBIERZYCE

23 (12)

vs

AZS ŁĄCZPOL AWFiS GDAŃSK

25 (12)

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: