Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Bez kategorii
Dodano: 8 września 2017

Spotkanie starych znajomych

Sobota będzie dniem, w którym rozegrane zostaną trzy spotkania pierwszej kolejki PGNiG Superligi kobiet. Najciekawiej zapowiadają się pojedynki w Szczecinie oraz Kobierzycach. Jako ostatnie na parkiet wybiegną zawodniczki beniaminka z Kielc, które podejmą lublinianki.

1. kolejka / 09.09.2017 / godz. 16:00

SPR POGOŃ
SZCZECIN

vs

ENERGA AZS
KOSZALIN

energa

W Szczecinie dojdzie do spotkania pomiędzy miejscowym SPR-em a Akademiczkami z Koszalina. Energa będzie chciała przełamać szczecinianki i mimo bilansu ostatnich spotkań pomiędzy tymi zespołami, pokazać się z dobrej strony i wrócić do domu z kompletem punktów. W przygotowaniu do sezonu pomóc miało trzynaście spotkań sparingowych i jak podkreśla trener Anita Unijat, zespół jest gotowy do walki o wysokie lokaty. Podobny cel ma jednak drużyna ze Szczecina, która na 70–lecie klubu pragnie zdobyć medal. Pierwszy krok SPR chce postawić już w sobotę.

1. kolejka / 09.09.2017 / godz. 17:00

KPR
KOBIERZYCE

vs

KPR
JELENIA GÓRA

W ramach pierwszej kolejki KPR Kobierzyce spotka się z dobrze im znanym KPR-em z Jeleniej Góry. Oba zespoły rywalizowały ze sobą w zeszłym sezonie, kiedy to ich celem było utrzymanie się w PGNiG Superlidze. Mało brakowało, a jeleniogórzanki nie wystąpiłyby w obecnych rozgrywkach. O ich losie w najwyższej klasie rozgrywkowej zadecydowało bowiem wycofanie się zespołu z Gdańska. Przyjezdne chcą więc udowodnić, że zasługuję na grę na tym poziomie. Ze swoich przygotowań zadowolone mogą być gospodynie, bowiem o mały włos nie wygrały w organizowanym przez siebie turnieju, psując krew każdemu z rywali.

1. kolejka / 09.09.2017 / godz. 19:00

KORONA HANDBALL
KIELCE

vs

MKS PERŁA
LUBLIN

Trudne zadanie czeka beniaminka z Kielc. Na pierwszy ogień pójdzie bowiem drużyna z Lublina, która minionego sezonu nie mogła zaliczyć do udanych. Przyjezdne już w sobotę będą chciały udowodnić, że stać je na walkę o najwyższe cele. Spotkanie z beniaminkiem jest ku temu dobrą okazją. To także znakomita szansa na pokazanie się nowych zawodniczek zespołu. Korona natomiast zamierza zaprezentować piłkę ręczną na dobrym poziomie i sprawić rywalkom jak najwięcej problemów.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: