Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 22 czerwca 2020

Sportowe sukcesy, niezapomniane emocje i piękne chwile!


Z klubem Piłka Ręczna Koszalin SA postanowiła rozstać się trener Anita Unijat.  Jej praca z koszalińskim zespołem rozpoczęła się 20 lipca 2015 roku, wraz sezonem 2015/2016 PGNiG Superligi Piłki Ręcznej Kobiet. Początkowo pełniła funkcję drugiego trenera  – asystenta trenera Edwarda Jankowskiego, a następnie od 28 sierpnia 2015 roku została pierwszym trenerem Biało-Zielonych.

Anita Unijat Młyny Stoisław Koszalin / PGNiG Superliga Kobiet piłka ręczna


Przez trzy ostatnie sezony sportowe (2017/2018, 2018/2019, 2019/2020) Anita Unijat stanowiła bardzo zgrany duet z trenerem Waldemarem Szafulskim, jako jej asystentem. Ten sztab szkoleniowy dwukrotnie poprowadził drużynę Piłki Ręcznej Koszalin do zwycięstwa, zdobywając III miejsce PGNiG Mistrzostw Polski Superligi Kobiet w sezonach 2017/2018 i 2018/2019! W minionym sezonie 2019/2020 natomiast zespół Młyny Stoisław Koszalin zakwalifikował się do Finału PGNiG Pucharu Polski!

Anita Unijat Młyny Stoisław Koszalin / PGNiG Superliga Kobiet piłka ręczna


– Bardzo dziękujemy trener Anicie Unijat za jej waleczny charakter, za wszystkie sukcesy sportowe osiągnięte z naszym zespołem, wysiłek i trud włożone w budowanie i szkolenie naszej drużyny – powiedział Roman Granosik, Prezes Piłka Ręczna Koszalin SA.

– W dniu 31 maja skończył mi się kontrakt z klubem. Natomiast decyzję o zrobieniu sobie przerwy w zawodzie trenera podjęłam już dużo wcześniej. Przez te wszystkie lata, jako zawodniczka, później trener, ciągle byłam poza domem. Dlatego też postanowiłam od tego trybu życia odpocząć. Lata spędzone w Koszalinie będę wspominać zawsze z uśmiechem. Przeżywałam tu wspaniałe emocje, które na długo pozostaną ze mną. Dziękuję bardzo zawodniczkom, sztabowi, zarządowi oraz kibicom. Trzymam mocno kciuki za zespół, całym sercem jestem z drużyną – powiedziała trenerka Anita Unijat.


Zarząd klubu planuje, że przed meczem Finału PGNiG Pucharu Polski, który planowany jest na 5 września br., będzie czas na oficjalne pożegnanie i podziękowanie, ale już teraz życzy trener Anicie Unijat zdrowia, dalszych sukcesów zawodowych i spełnienia marzeń!

nerwy ze stali

Nerwy ze STALI 🔥 ZOBACZ jak Piłka Ręczna Koszalin w ostatniej sekundzie doprowadza do remisu 🤯TVP Sport

Opublikowany przez PGNiG Superliga Kobiet Niedziela, 23 lutego 2020

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: