Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 24 sierpnia 2020

Ruszyła sprzedaż karnetów na sezon 2020/2021!

Do rozpoczęcia zmagań ligowych w sezonie 2020/2021 pozostało już coraz mniej czasu. Tymczasem dziś ruszyła sprzedaż karnetów na mecze piłkarek i piłkarzy ręcznych w PGNiG Superlidze Kobiet i Mężczyzn. Karnety można nabyć tylko i wyłącznie drogą internetową.

Karnety na mecze MKS Zagłębie Lubin już w sprzedaży

Karnet na sezon 2020/2021 obowiązuje na wszystkie mecze PGNIG Superligi Kobiet, PGNiG Superligi Mężczyzn oraz PGNiG Pucharu Polski Kobiet i Mężczyzn.

Ceny karnetów na sezon 2020/2021 to: 200 zł na dwie sekcje (normalny), 180 zł* (ulgowy) oraz 500 zł (VIP – z miejscem w sektorze VIP, cateringiem oraz miejscem parkingowym w parkingu podziemnym). Dzieci do lat 3 wstęp wolny na mecze bez przypisanego miejsca na trybunach.

Mecze w nowym sezonie odbywać się będą z udziałem publiczności i ze wszystkimi obostrzeniami, w związku z epidemią COVID-19. Kibice zobowiązani się do zakrywania nosa i ust przy pomocy maseczek, dezynfekcji rąk przy pomocy płyny dezynfekującego, znajdującego się przy wejściu na halę oraz przestrzegania dystansu społecznego (siadania na trybunach co drugie krzesełko, przy zachowaniu formy „szachownicy” na trybunach). Regulacje w związku z epidemią zakładają wypełnienie trybun hali sportowej maksymalnie w 50 procentach.

UWAGA: W przypadku powrotu do maksymalnej liczby kibiców na trybunach (dolne sektory) będzie istniała możliwość bezpłatnej wymiany przypisanego karnetu na inne miejsce.

*- do karnetu ulgowego prawo mają: dzieci do lat 15, uczniowie (gimnazjum, liceum), studenci, emeryci, renciści oraz osoby niepełnosprawne i ich opiekunowie.

Karnety można nabywać pod adresem internetowym:
http://rcslubin.ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1800

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: