Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 21 sierpnia 2020

Rusza sprzedaż karnetów na nowy sezon MKS Perła Lublin!

W środę, 26 sierpnia, o godz. 9 rozpocznie się sprzedaż karnetów MKS Perła Lublin na nowy sezon PGNiG Superligi Kobiet i Pucharu Polski. Wejściówki będzie można nabyć tylko poprzez stronę internetową www.ticketik.pl.

Sprzedaż karnetów na mecze MKS Perła Lublin ruszy 26 sierpnia

W związku z sytuacją epidemiczną i restrykcjami rządowymi stacjonarna sprzedaż karnetów i biletów na mecze MKS Perła Lublin nie jest aktualnie możliwa. W związku z tym kupić wejściówki będzie można jedynie przez internet. Aby jednak ułatwić Państwu zakup karnetów, 26 sierpnia w godzinach 9 – 15 w kasie nr 1 hali Globus otworzony zostanie Punkt Informacyjny, w którym będzie można zasięgnąć wszystkich informacji na temat nabywania karnetów.

Karnety będą tak naprawdę jedynym zapewnieniem, że w nowym sezonie będą mogli Państwo obejrzeć mecze biało-zielonych z wysokości trybun. Co ważne, wejściówki będą obowiązywać w PGNiG Superlidze Kobiet, a także w rozgrywkach o Puchar Polski w sezonie 2020/2021. Ceny karnetów przedstawiają się następująco:

Karnet ulgowy: 130 zł (dzieci od siódmego roku życia, młodzież do 26 roku życia, emeryci, renciści, Klub Kibica)

Karnet normalny: 250 zł

Karnet VIP: 400 zł (catering, parking VIP, wejście VIP od strony parkingu przy sali konferencyjnej, taras VIP pod zegarem wraz z przynależnymi miejscami siedzącymi na trybunie górnej).

Istnieje także specjalna oferta dla zakładów pracy oraz firm. W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt pod adresem: kontakt@mks.lublin.pl.

Sprzedaż dotyczy tylko trybuny głównej. Miejsca przy płycie boiska nie będą dostępne. Dystrybucję karnetów rozpocznie się 26 sierpnia o godz. 9. Nabyć je będzie można tylko poprzez stronę internetową www.ticketik.pl. Nie będzie natomiast możliwości rezerwacji miejsc.

Wkrótce podamy także informację dotyczącą możliwości zakupu on-line biletów na pojedyncze mecze. Wejściówki będą kosztować odpowiednio 10/20/30 zł. Prosimy jednak pamiętać, że aktualnie gwarancję wejścia na spotkanie daje tylko posiadanie karnetu, gdyż w przypadku zmniejszenia liczby kibiców podczas imprez masowych, sprzedaż pojedynczych biletów może nie być w ogóle prowadzona.

Przypomnijmy, że MKS Perła Lublin pierwszy mecz nowego sezonu PGNiG Superligi Kobiet rozegra 9 września, kiedy to zmierzy się na własnym boisku z Eurobud JKS Jarosław.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: