Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 28 czerwca 2021

Rezygnacja prezesa Superligi

Informuję, iż w dniu 28 czerwca br. złożyłem do Przewodniczącego Rady Nadzorczej Spółki pismo z rezygnacją z funkcji Prezesa Zarządu Superliga sp. z o.o. Nie była to decyzja spowodowana chwilą – podjąłem ją kilka miesięcy wcześniej po głębokich przemyśleniach. Ogłaszam ją jednak dopiero teraz, ponieważ moim nadrzędnym celem było dokończenie najtrudniejszego w historii piłki ręcznej sezonu rozgrywkowego oraz przeprowadzenie Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy Spółki i przekazanie im pełnego obrazu sytuacji podmiotu, którym kierowałem. 

Marek Janicki / PGNiG Superliga

Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim Pracownikom Superligi, Prezesom i Pracownikom Klubów, Zawodniczkom, Zawodnikom, Kibicom piłki ręcznej oraz wszystkim osobom, z którymi miałem przyjemność współpracować w ciągu ostatnich lat prowadząc rozgrywki najwyższych klas w piłce ręcznej w Polsce. 

W tej chwili najbliższe dni pragnę poświęcić Rodzinie, potem przyjdzie czas, na – mam nadzieję – kolejne wyzwania zawodowe. 

Marek Janicki 

—- 

Informujemy, że zgodnie ze statutem Spółki zarząd kontynuuje pracę w formule jednoosobowej. 

W imieniu przedstawicieli klubów, sponsorów i całego środowiska piłki ręcznej, Członkowie Rady Nadzorczej pragną podziękować Markowi Janickiemu za ogrom pracy, sukcesy i działania, które przyczyniły się do dynamicznego rozwoju rozgrywek PGNiG Superligi i PGNiG Superligi Kobiet.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: