Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 8 stycznia 2020

Rekord Superligi i tytuł Zawodniczki Serii dla Magdy Balsam

14 rzuconych bramek w jednym meczu! To nie mogło przejść bez echa! Magda Balsam (Eurobud JKS Jarosław), zanotowała najskuteczniejszy występ w zawodowej PGNiG Superlidze Kobiet i została Zawodniczką 11. serii. 

Magda Balsam po długiej przerwie od ligowego grania, wróciła z imponującą strzelecką formą. W wygranym, wyjazdowym meczu Eurobudu JKS Jarosław ze Startem Elbląg, zdobyła 14 bramek na 16 rzutów. Tym samym pobiła rekord PGNiG Superligi Kobiet o jedną bramkę. Poprzedni rekord należał do Zoricy Despodovskiej z KPR-u Gminy Kobierzyce, która może pochwalić się 13 bramkami. Balsam obecnie znajduje się na 3. miejscu w rankingu najlepiej rzucających – w tym sezonie zdobyła już 68 bramek. 

Dzięki tej wygranej Eurobud JKS Jarosław umocnił się na czwartym miejscu w tabeli i wydaje się, że obecny beniaminek, w takiej dyspozycji, jest w stanie włączyć się do walki o medale.

Magda Balsam nominację do tytułu zawodniczki serii dostała od ekspertki Sportowych Faktów – Małgorzaty Boluk. Pozostałe nominowane do tytułu to Kinga Jakubowska KPR Gminy Kobierzyce i Kinga Grzyb z Metraco Zagłębia Lubin.

Partnerem głosowania na Zawodniczkę Serii jest hummelsport.pl

MAGDA BALSAM

  • Rok urodzenia: 1996
  • Pozycja: Prawoskrzydłowa
  • Numer na koszulce: 3
  • Poprzednie kluby: EKS Start Elbląg, Sambor Tczew, Vistal Gdynia

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: