Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

dr Piotr Łebek

Komisarz Ligi

Czuwa nad prawidłowością rozgrywek PGNiG Superligi Kobiet, przeprowadza proces licencyjny przed każdym sezonem rozgrywkowym i egzekwuje postanowienia zawarte w procesie licencyjnym. Do jego obowiązków należy również nakładanie sankcji i kar finansowych dla Klubów, zawodników i trenerów za naruszenie regulaminu rozgrywek.

Funkcję Komisarza Ligi pełni dr Piotr Łebek

Komisarz Ligi:

Protokół sanitarno-epidemilogiczny dotyczący pandemii COVID-19

Zalecenia dla klubów PGNiG Superligi Kobiet w związku z pandemią

Decyzja Komisarza Ligi nr 1/07/2021

Decyzja Komisarza Ligi nr 1/04/2021

Decyzja Komisarza Ligi nr 3/02/2021

Decyzja Komisarza Ligi nr 2/02/2021

Decyzja Komisarza Ligi nr 1/02/2021

Regulamin Postępowania licencyjnego Superliga Kobiet 2021/22

Wezwania do zgłaszania wierzytelności w toku Postepowania Licencyjnego Superligi Kobiet na Sezon Rozgrywkowy 2021/2022

Komunikat Komisarza Ligi w sprawie ograniczenia w zakresie dopuszczania zawodników i zawodniczek do rozgrywek PGNiG Superligi w trakcie sezonu

Decyzja Komisarza Ligi w sprawie zakończenia rozgrywek w sezonie 2019/20

Decyzja Komisarza Ligi w sprawie zawieszenia rozgrywek z dnia 12 marca 2020 r.

Pary sędziowskie:

WARSZAWSKO-MAZOWIECKI ZWIĄZEK PIŁKI RĘCZNEJ

  1. Figarski Cezary / Żak Dariusz
  2. Leszczyński Bartosz / Piechota Marcin
  3. Młyński Grzegorz / Puszkarski Rafał
  4. Mroczkowski Jakub / Patyk Sebastian
  5. Podsiadło Paweł / Świostek Adam

LUBUSKI ZWIĄZEK PIŁKI RĘCZNEJ

  1. Bąk Krzysztof / Ciesielski Kamil

LUBUSKI I WIELKOPOLSKI ZWIĄZEK PIŁKI RĘCZNEJ

  1. Gratunik Andrzej / Wołowicz Mariusz

ŚLĄSKI ZWIĄZEK PIŁKI RĘCZNEJ

  1. Bloch Wojciech / Solecki Michał
  2. Fabryczny Michał / Rawicki Jakub

ŚWIĘTOKRZYSKI ZWIĄZEK PIŁKI RĘCZNEJ

  1. Dąborwski Kamil / Staniek Paweł

DOLNOŚLĄSKI ZWIĄZEK PIŁKI RĘCZNEJ

  1. Habierski Korneliusz / Skrobak Grzegorz
  2. Fahner Filip / Kubis Łukasz
  3. Rosik Tomasz / Stężowski Przemysław

MAŁOPOLSKI ZWIĄZEK PIŁKI RĘCZNEJ

  1. Chrzan Andrzej / Janas Michał
  2. Kierczak Andrzej / Wrona Tomasz
  3. Lesiak Urszula / Lidacka Małgorzata

LUBELSKI ZWIĄZEK PIŁKI RĘCZNEJ

  1. Czochra Jakub / Szpinda Michał

OPOLSKI ZWIĄZEK PIŁKI RĘCZNEJ

  1. Gnyszka Jakub / Stonoga Mateusz

POMORSKI ZWIĄZEK PIŁKI RĘCZNEJ

  1. Kamrowski Łukasz / Wojdyr Piotr
  2. Dejna Adam / Raszewski Kamil

ZACHODNIOPOMORSKI ZWIĄZEK PIŁKI RĘCZNEJ

  1. Jerelcki Jakub / Łabuń Maciej

PODKARPACKI ZWIĄZEK PIŁKI RĘCZNEJ

  1. Pelc Sebastian / Pretzlaf Jakub
  2. Lubecki Miłosz / Pieczonka Mateusz

WIELKOPOLSKI ZWIĄZEK PIŁKI RĘCZNEJ

  1. Kowalak Bartosz / Marciniak Wojciech
  2. Marciniak Mariusz / Radziszewski Piotr

KUJAWSKO-POMORSKI ZWIĄZEK PIŁKI RĘCZNEJ

  1. Orzech Michał / Orzech Robert