Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S

III turniej PGNiG Summer Superligi: Gdańsk

D
2
2
G
0
5
M
0
8
S
5
3
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Bez kategorii
Dodano: 4 września 2016

Superliga: punkty zostały w Elblągu, Start lepszy od Piotrcovii

W swoim pierwszym występie w sezonie 2016/2017 Kram Start Elbląg zdominował rywalizację na własnym parkiecie i pokonał Piotrcovię Piotrków Tryb. Podopieczne Andrzeja Niewrzawy nie miały żadnych problemów, odnosząc pewne i wysokie zwycięstwo.

Spotkanie w Elblągu miało potoczyć się po myśli gospodyń i tak też było. Szybkie trafienia elblążanek sprawiły, że już po dziesięciu minutach na tablicy wyników było 5:1. Kilka interwencji zanotowała także Sołomija Szywerska, co uniemożliwiło przyjezdnym zniwelowanie strat. Dobrze funkcjonowała współpraca z obrotową, na którą piotrkowianki nie mogły znaleźć sposobu. Zespół przyjezdnych próbowała ratować Aleksandra Kucharska, jednak w pojedynkę nie mogła wiele zdziałać.

Po powrocie na parkiet swój kunszt ukazała Magdalena Balsam. Jej trafienia, do spółki z Muchocką i Lisewską, dały elblążankom aż dziewięć bramek przewagi. Sytuacja była więc jasna, a kibice mogli być spokojni o końcowe zwycięstwo swojego zespołu. Piotrkowianki nie miały bowiem argumentów w pojedynku z Kram Startem i musiały pogodzić się z powrotem do domu bez punktów.

1. kolejka / 04.09.2016 / godz. 17:00

KRAM START
ELBLĄG

29 (15)

vs

PIOTRCOVIA
PIOTRKÓW TRYB.

20 (10)

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: