Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S

III turniej PGNiG Summer Superligi: Gdańsk

D
2
2
G
1
3
M
4
9
S
5
1
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 10 listopada 2021

Powołania do kadry

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołał zawodniczki na najbliższy cykl akcji szkoleniowych. Wśród powołanych nie zabrakło zawodniczek PGNiG Superligi Kobiet.

21-25.11.2021 r. Szczyrk – zgrupowanie szkoleniowe
26-28.11.2021 r. Madryt – turniej międzynarodowy (ESP, GER, SVK, POL)
29.11.-02.12.2021 r. Lliria (ESP) – konsultacja szkoleniowa
03-19.12.2021 r. Lliria (ESP) – Finały Mistrzostw Świata

  1. Achruk Kinga – MKS FunFloor Perła Lublin
  2. Balsam Magda – EUROBUD JKS Jarosław
  3. Gawlik Weronika – MKS FunFloor Perła Lublin
  4. Gęga Marta – MKS FunFloor Perła Lublin
  5. Górna Adrianna – MKS Zagłębie Lubin
  6. Kobylińska Monika – Brest Bretagne Handball (FRA)
  7. Kochaniak-Sala Karolina – MKS Zagłębie Lubin
  8. Łabuda Aneta – MKS Zagłębie Lubin
  9. Matuszczyk Sylwia – EUROBUD JKS Jarosław
  10. Nocuń Dagmara – TuS Metzingen (GER)
  11. Nosek Natalia – ESBF Besancon (FRA)
  12. Płaczek Adrianna – Nantes AH (FRA)
  13. Płomińska Oktawia – MKS FunFloor Perła Lublin
  14. Rosiak Aleksandra – ESBF Besancon (FRA)
  15. Roszak Romana – MKS FunFloor Perła Lublin
  16. Szarawaga Joanna – MKS FunFloor Perła Lublin
  17. Ważna Zuzanna – KPR Gminy Kobierzyce
  18. Więckowska Magda – Suzuki Korona Handball Kielce
  19. Zima Barbara – KPR Gminy Kobierzyce
  20. Zimny Aleksandra – EUROBUD JKS Jarosław

Zawodniczki rezerwowe:

  1. Dorsz Aleksandra – EUROBUD JKS Jarosław
  2. Maliczkiewicz Monika – MKS Zagłębie Lubin
  3. Szynkaruk Daria – MKS FunFloor Perła Lublin
  4. Świerżewska Patrycja – MKS Zagłębie Lubin
  5. Wiertelak Mariola – KPR Gminy Kobierzyce

Kadra szkoleniowa:
Senstad Arne – trener główny
Møistad Reidar – trener asystent
Marzec Monika – trenerka współpracująca
Ankiewicz Joanna – kierownik drużyny (od 21 do 29.11.2021)
Szkudlarczyk Dariusz – lekarz
Bartkowiak Michał – fizjoterapeuta
Demko Krzysztof – fizjoterapeuta
Lewalski Sławomir – trener przygotowania motorycznego
Bonisławski Dominik – statystyk
Ussorowska Anna – psycholog

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: