Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 30 września 2020

Pora wybrać Zawodniczkę Września

Za nami pierwsze trzy serie sezonu 2020/21! Zakończyliśmy granie we wrześniu i właśnie od teraz kibice mogą głosować na Zawodniczkę Miesiąca. Partnerem plebiscytu jest firma Balticus.

Nominowane do tytułu Zawodniczki Września PGNiG Superligi Kobiet

Eksperci z TVP Sport, Przeglądu Sportowego i Sportowych Faktów nominowali po jednej szczypiornistce do tytułu Zawodniczki Września! Pierwszymi nominowanymi piłkarkami zostały: Beata Kowalczyk (KPR Gminy Kobierzyce), Jaqueline Anastacio i Marta Gęga (obie MKS Perła Lublin).

Przegląd Sportowy – Piotr Wesołowski:

Marta Gęga MKS Perła Lublin

Solidna w obronie mistrzyń Polski, które w PGNiG Superlidze Kobiet pozostają jedynym niepokonanym zespołem. W ważnych momentach zdobywała bramki i jest drugą strzelczynią lubelskiego zespołu (16 trafień w trzech meczach). Błyszczała w MKS u trenera Roberta Lisa, nie zawodzi po skrzydłami Kima Rasmussena i nic dziwnego, że gra w reprezentacji Polski Arne Senstada.

TVP Sport – Iwona Niedźwiedź:

Beata Kowalczyk KPR Gminy Kobierzyce

Doświadczona bramkarka KPR Gminy Kobierzyce jest jak wino. W trzech seriach PGNiG Superligi Kobiet była jedną z najlepszych zawodniczek Edyty Majdzińskiej. Spektakularne interwencje są wizytówką Kowalczyk.

WP Sportowe Fakty – Małgorzata Boluk:

Jaqueline Anastacio MKS Perła Lublin 

Wrzesień to zdecydowanie miesiąc Jaqueline Anastacio. Szczerze? Uwielbiam patrzeć na gre tej szczypiornistki. Brazylijka jest niesamowitym walczakiem w obronie, a do tego bardzo efektowna (i efektywna) zawodniczka w ofensywie. Bez wątpienia jeden z najlepszych zagranicznych transferów ostatnich lat w PGNiG Superlidze Kobiet.

Głosowanie kibiców trwa na naszym facebooku! Głosy zbieramy do piątku (2.10) do godz. 15:00.

Nagrodą dla Zawodniczki Miesiąca jest dedykowany PGNiG Superlidze Kobiet zegarek od firmy Balticus.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: