Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Bez kategorii
Dodano: 17 lutego 2017

Pogoń o przełamanie, bój Akademiczek

Przed kibicami PGNiG Superligi kobiet kolejne emocje. Pogoń Baltica będzie walczyć o przełamanie, natomiast Energa AZS stoczy z AZS-em Łączpol AWFiS Gdańsk bój o szóste miejsce. Coraz ciekawiej wygląda sytuacja w dole tabeli, gdzie może dojść do kolejnych przetasowań.

18. kolejka / 18.02.2017 / godz. 15:30

POGOŃ BALTICA
SZCZECIN

vs

OLIMPIA-BESKID
NOWY SĄCZ

Ostatnie tygodnie w wykonaniu zawodniczek Pogoni Baltica nie należą do udanych. Podopieczne Adama Struzika liczą na przełamanie w sobotę, kiedy to zmierzą się z ostatnim zespołem tabeli, Olimpią-Beskid Nowy Sącz. Nikt nie powinien jednak zakładać, że spotkanie będzie jednostronne. Góralki udowodniły w minionej kolejce, że są w stanie sprawić niespodziankę, kiedy to zremisowały z Metraco Zagłębiem Lubin. Szczecinianki muszą więc podejść do meczu na poważnie i skoncentrowane od pierwszej do ostatniej minuty. W innym przypadku będą balansować na granicy miejsca gwarantującego walkę o medale.

18. kolejka / 18.02.2017 / godz. 17:00

KPR KOBIERZYCE

vs

UKS PCM
KOŚCIERZYNA

Beniaminek z Kobierzyc stanie do bezpośredniej rywalizacji z klubem z Kościerzyny. Oba zespoły mają na swoim koncie po osiem punktów i ewentualne zwycięstwo któregokolwiek z nich przybliży go do utrzymania w PGNiG Superlidze. W nieco lepszej dyspozycji są przyjezdne, które będą chciały powtórzyć ostatnie wyniki i zrewanżować się KPR-owi za porażkę z pierwszej rundy. Przyjezdne muszą jednak uważać, bowiem trener Tomasz Folga ma już do dyspozycji Beatę Skalską i najlepszą snajperkę zespołu, Annę Mączkę.

18. kolejka / 18.02.2017 / godz. 17:00

KPR JELENIA
GÓRA

vs

PIOTRCOVIA
PIOTRKÓW TRYB.

W Jeleniej Górze naprzeciwko siebie staną zawodniczki dziesiątej i jedenastej siły ligi. Na spotkanie z miejscowym KPR-em przyjedzie bowiem Piotrcovia, która aktualnie ma jeden punkt mniej od swojego najbliższego rywala. O wskazanie faworyta trudno, a kibice mogą spodziewać się meczu pełnego walki i ambitnej postawy. Każda z zawodniczek marzy bowiem o zwycięstwie i ucieczce z dolnych rejonów stawki.

18. kolejka / 18.02.2017 / godz. 17:00
energa

ENERGA AZS
KOSZALIN

vs

AZS ŁĄCZPOL
AWFiS GDAŃSK

W Koszalinie dojdzie do spotkania zespołów rywalizujących ze sobą o miejsce w czołowej szóstce tabeli. Zarówno drużyna Energi AZS jak i AZS-u Łączpol AWFiS spisuje się dobrze, a ich celem jest uniknięcie walki o utrzymanie. W pierwszej rundzie gdańszczanki zaskoczyły i nie miały problemów z pokonaniem we własnej hali zespołu Anity Unijat. Tym razem Energa AZS będzie chciała przechylić szalę na własną korzyść, by jednocześnie podtrzymać passę ostatnich zwycięstw i przeskoczyć swoje najbliższe rywalki w tabeli. Na tę chwilę różnica między nimi wynosi tylko jeden punkt.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: