Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Bez kategorii
Dodano: 30 stycznia 2015

Pogoń bez Duran i Fornalik

Bez Katarzyny Duran i Romany Fornalik dalszą część sezonu rozegra Pogoń Baltica Szczecin. Jak informuje klub w oficjalnym komunikacie prasowym, obie zawodniczki znalazły już nowe drużyny. Jednocześnie władze klubu zapewniają, że ciągle mają zamiar walczyć o najwyższe cele i zaistniała sytuacja nie wpłynie na ich dyspozycję.

Szczecin, dnia 30.01.2015

Komunikat prasowy
Zarządu SPR Pogoń Baltica Szczecin

U progu decydującej fazy rozgrywek PGNiG Superligi Piłki Ręcznej Kobiet Zarząd Klubu i zespół SPR POGOŃ BALTICA SZCZECIN stawia sobie ambitne cele sportowe i z determinacją dążyć będzie do ich realizacji. Kadra zespołu piłkarek ręcznych w pełni sił i  zapału przystępuje do dalszej walki o ligowe punkty.
Ze składu ubyły dwie zawodniczki – Katarzyna Duran, która zamierza grać w lidze niemieckiej oraz Romana Fornalik, która planuje reprezentować AZS ENERGA KOSZALIN. Życzymy im rozwoju sportowego.

Zarząd Klubu SPR POGOŃ BALTICA SZCZECIN, sztab trenerski oraz zawodniczki są przekonani, że dzięki swemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi zespół uplasuje się na satysfakcjonującym miejscu w tabeli ligowej. Kadra zespołu jak i działacze klubu robią wszystko by osiągnąć  optymalny  wynik sportowy.
Z pewnością przyczyni się on do dalszego rozwoju zawodniczek i klubu oraz przyniesie dużą satysfakcję kibicom.

Jesteśmy przekonani, że przy wsparciu naszych sympatyków możemy wspólnie sięgać po wysokie cele. Licząc na życzliwy doping, bez którego trudno o zwycięstwa zapraszamy na trybuny hali sportowej.

Beata Krawętkowska,
wiceprzewodniczący zarządu SPR Pogoń Szczecin

Przemysław Mańkowski,
przewodniczący zarządu SPR Pogoń Szczecin

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: