Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Bez kategorii
Dodano: 17 listopada 2015

Pogoń Baltica i Vistal z szansą na punkty

W środę, w ramach zaległego spotkania 10. kolejki, Pogoń Baltica zmierzy się z Ruchem Chorzów. Tego samego dnia swój ostatni mecz przed przerwą rozegrają zawodniczki Vistalu i Piotrcovii.

Pogoń Baltica Szczecin – KPR Ruch Chorzów / środa, godz. 18:00

W ramach 10. kolejki PGNiG Superligi kobiet Pogoń Baltica podejmie na własnym parkiecie Ruch Chorzów. Zmiana terminu spowodowana była rywalizacją szczecinianek w Pucharze EHF. Europejska przygoda zakończyła się jednak szybko. Pogoń zremisowała i przegrała rumuńską ASC Coroną 2010 Brasov, co sprawia, że w rywalizacji z Chorzowem podopieczne Adriana Struzika będą chciały powrócić na zwycięską ścieżkę.

Zadanie nie wydaje się trudne, bowiem naprzeciw brązowych medalistek zeszłego sezonu stanie przedostatnia drużyna tabeli. Mimo to zespół dowodzony przez Krystynę Wasiuk nie traci nadziei i z optymizmem patrzy w przyszłość.

Vistal Gdynia – Piotrcovia Piotrków Tryb. / środa, godz. 18:00

Ekipa Pawła Tetelewskiego przystąpi do spotkania w dobrych nastrojach. W swoim ostatnim występie, w 3. rundzie Pucharu Zdobywczyń Pucharów, Vistal stoczył wyrównany bój z Sercodak Dalfsen i przed niedzielnym rewanżem ma jedną bramkę zaliczki. W polskich rozgrywkach gdynianki w dalszym ciągu utrzymują się w czołowej piątce. Ich celem na środę jest zdobycie dwóch punktów, by nie stracić dystansu do rywalek. Piotrcovia natomiast to siódmy zespół tabeli, który balansuje na granicy fazy play-off. O poprawę swojej sytuacji po najbliższym spotkaniu piotrkowiankom będzie jednak trudno.

Fot. PRESS FOCUS

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: