Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Bez kategorii
Dodano: 6 kwietnia 2016

Play-off: Wysoka zaliczka Startu

2016.03.02 Gdansk Pilka Reczna PGNiG Superliga Kobiet 2015/2016 AZS Laczpol AWFiS Gdansk - EKS Start Elblag N/z Ewa Andrzejewska Foto Piotr Matusewicz / PressFocus 2016.03.02 Gdansk Women handball PGNiG Superliga season 2015/2016 AZS Laczpol AWFiS Gdansk - EKS Start Elblag Ewa Andrzejewska Credit: Piotr Matusewicz / PressFocus

W pierwszym ćwierćfinałowym spotkaniu PGNiG Superligi podopieczne Andrzeja Niewrzawy nie zawiodły i wywiozły z Koszalina korzystny rezultat. Start Elbląg przystąpi do rewanżu z aż siedmioma bramkami zaliczki

Ćwierćfinał, faza play-off / 06.04.2015 / godz. 20:30
logo Energa

ENERGA AZS
KOSZALIN

20 (13)

vs

START
ELBLĄG

27 (14)

logo Start

Błędy własne zawodniczek Startu sprawiły, że już na początku gospodynie uzyskały przewagę. Spotkało się to z reakcją trenera Andrzeja Niewrzawy, który dość szybko poprosił o minutę przerwy. Efekt był natychmiastowy. Elblążanki rozpoczęły pogoń, by chwilę później wyjść na prowadzenie. Na dodatek Akademiczki miały problem ze skutecznością.

Mimo to pierwsza połowa była wyrównana i trudno było wskazać zespół, który zejdzie do szatni z jakąkolwiek zaliczką. Pod koniec przyjezdne zaliczyły krótki przestój, jednak podopieczne Anity Unijat nie do końca wykorzystały daną im sytuację.

Druga połowa ułożyła się po myśli faworytek z Elbląga, które odskoczyły koszaliniankom i chciały narzucić własny rytm. Gospodynie walczyły, choć nie były w stanie zbliżyć się do rywalek i zapewnić kibicom emocjonującej końcówki. Wraz z upływem czasu dystans między zespołami powiększał się, a kwestią do ustalenia pozostała jedynie zaliczka, z którą Start przystąpi do rewanżu. Ostatecznie wyniosła ona siedem trafień.

Fot. PRESS FOCUS

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: