Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 6 sierpnia 2020

Pierwszy sparing szczypiornistek Zagłębia

Piłkarki ręczne Zagłębia Lubin rozegrają pierwszy mecz sparingowy w ramach przygotowań do nowego sezonu. Przeciwnikiem Miedziowych będzie Piotrcovia Piotrków Trybunalski. Spotkanie odbędzie się w piątek o godzinie 16:00 w hali przeciwniczek.

Metraco Zagłębie Lubin – MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski / PGNiG Superliga Kobiet piłka ręczna

Lubinianki w pierwszej fazie przygotowań trenowały 3 razy dziennie i powoli będą schodzić do dwóch jednostek treningowych jednego dnia. Zajęcia były zróżnicowane i odbywały się na siłowni, basenie, stadionie oraz w hali, a także na piasku.

Przed nowym sezonem w żeńskiej drużynie doszło do sporych zmian kadrowych. Z zespołem pożegnały się: Zuzanna Ważna, Małgorzata Buklarewicz (obie KPR Kobierzyce), Małgorzata Trawczyńska (Piotrcovia), Marketa Hurychova (Francja), Klaudia Pielesz, Agnieszka Jochymek oraz Agata Wasiak. W Zagłębiu do nowego sezonu natomiast zagrają: Joanna Drabik, Patrycja Świerżewska, Karolina Kochaniak, Adriana Kurdzielewicz i Katarzyna Drzemicka.

Piotrcovia będzie pierwszym rywalem Miedziowych podczas kontrolnego grania. Oba zespoły spotkają się ponownie we wtorek w Lubinie. Szczypiornistki Zagłębia czekają także mecze sparingowe z KPR-em Kobierzyce. 

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: