Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 27 grudnia 2019

Pięć powodów, dla których musisz zobaczyć turniej BOGDANKA CUP!!

Niby na wesoło, ale tak naprawdę zupełnie na serio zachęcamy Was do obejrzenia na żywo turnieju Bogdanka Cup w hali Mosir przy Al.Zygmuntowskich. Przed nami łącznie 6 spotkań przed dwa dni zmagań.

1.    Powrót do twierdzy

Tak jak zjeżdżamy do rodzinnego domu z najdalszych zakątków świata, by poczuć atmosferę bliskości, tak wyjątkowym przeżyciem dla kibiców z dłuższym stażem jest powrót do hali Mosir. To na tym obiekcie Montex dwukrotnie walczył w ćwierćfinale Ligi Mistrzyń, to tam pokonał w finale Pucharu EHF Podravkę, to tam kształtowała się miłość do szczypiorniaka wielu kibiców. Kto nie stał w kolejce w drugiej połowie lat 90-tych i nie bił w stalowe wówczas drzwi , by „pośpieszyć” ich otwarcie, ten ma czego żałować.
Jasne, powiesz, że to tylko turniej towarzyski, ale zapewniamy, że przy Zygmuntowskich każdy mecz piłki ręcznej smakuje wyjątkowo. 

2.    Debiut Dominiki Więckowskiej

Właśnie w turnieju Bogdanka Cup po raz pierwszy w koszulce MKS Perła wystąpi nowa zawodniczka wypożyczona w grudniu z Korony Handball Kielce. Niedawno w Lublinie w kadrze narodowej seniorek debiutowała jej młodsza siostra Magda, teraz czas na wielki dzień w życiu Dominiki. Możesz być tego świadkiem. Zupełnie za darmo. Bez żadnych haczyków i małych literek na spodzie kartki.

3.    Powroty kontuzjowanych

Długa przerwa w rozgrywkach pozwoliła na powrót do zdrowia niektórych zawodniczek. Kogo zatem zobaczymy po absencji? Nie ma tak łatwo, przekonajcie się sami.

4.    Tęsknota

Kibicom kobiecego szczypiorniaka trudno wytrzymać tak długą przerwę od meczów na żywo. Mundial w Japonii śledziliśmy w większości przed komputerami, choć i do Kumatoto dotarli fani naszego zespołu, ale teraz wracamy nareszcie do intensywnego grania.

5.    Dieta cud

Dietetycy różnią się w wielu kwestiach, ale w jednej są całkowicie zgodni. Wstawanie od świątecznego stołu poprawia sylwetkę i kształtuje wzorową postawę robienia przerwy w posiłkach. Zaufaj ekspertom i zajrzyj do hali Mosir przy Zygmuntowskich!


Kogo zobaczymy w Lublinie?
Już w sobotę, 28 grudnia o 16.00 starcie mistrzyń Polski z brązowymi medalistkami ubiegłego sezonu, ekipą Młynów Stoisław Koszalin. Tego samego dnia o 18.15 Start Elbląg zmierzy się z Ruchem Chorzów. W niedzielne południe (godz. 12.15) to właśnie chorzowianki będą rywalem MKS Perła, a dwudniowe zawody zwieńczy wieczorne starcie ze Startem (godz. 18.15). 

Terminarz turnieju:
28.12.2019r. (sobota)
godz.16:00 MKS Perła Lublin – Młyny Stoisław Koszalin
godz.18:15 EKS START Elbląg – KPR Ruch Chorzów

29.12.2019r.(niedziela)
godz. 10:00 Młyny Stoisław Koszalin – EKS START Elbląg
godz. 12:15 KPR Ruch Chorzów – MKS Perła Lublin

godz. 16:00 Młyny Stoisław Koszalin – KPR Ruch Chorzów
godz. 18:15 MKS Perła Lublin – EKS START Elbląg

Wstęp na turniej jest bezpłatny, ale gorąco zachęcamy do przynoszenia słodyczy i artykułów spożywczych które MKS Perła Lublin wraz z LW Bogdanka przekażą do rodzinnych domów dziecka.  

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: