Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 6 września 2019

PGNiG Superliga kobiet z pełnymi statystykami

Już od pierwszej serii spotkań, kibice PGNiG Superligi kobiet będą mieli dostęp do rozbudowanych statystyk ze spotkań wszystkich drużyn oraz możliwość śledzenia relacji punkt po punkcie „na żywo”.  

W ramach zawartej umowy, firma STATSCORE będzie zbierała i przetwarzała dane ze wszystkich meczów ligowych PGNiG Superligi kobiet.   Spotkania można będzie śledzić na stronie http://statystyki.pgnig-superliga.pl, a już od października zostaną one zintegrowane w ramach nowo powstającej strony internetowej rozgrywek PGNiG Superligi kobiet. 

W ramach punktowej relacji „na żywo” Kibice będą mogli na bieżąco śledzić wydarzenia na parkiecie, każdy atak, rzut na bramkę, informacje o karach i  wielu innych szczegółach rozgrywanego spotkania. Wszystko zostanie zwizualizowane na parkiecie w postaci animacji 2D.

Na potrzeby rozgrywek zostaną przygotowanie również rozbudowane narzędzie do porównywania zespołów, zaawansowane statystyki zbiorcze i szereg kluczowych informacji dla każdego fana kobiecej piłki ręcznej. 

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: