Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 18 grudnia 2020

PGNiG sponsorem strategicznym polskiej piłki ręcznej w latach 2021-2024

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo będzie sponsorem strategicznym polskiej piłki ręcznej przez kolejne cztery lata – do końca 2024 roku. W siedzibie PGNiG umowę podpisali Paweł Majewski – Prezes Zarządu PGNiG SA oraz Andrzej Kraśnicki – Prezes Związku Piłki Ręcznej w Polsce. 

Fot. M. Nowak / PGNiG

Tak jak dotychczas Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo będzie wieloaspektowo wspierać polską piłkę ręczną, jako sponsor strategiczny wszystkich reprezentacji Polski kobiet i mężczyzn, Pucharu Polski oraz piłki ręcznej plażowej. To najważniejsza umowa sponsoringowa PGNiG
w obszarze sportu.

 – Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo z dumą i zaangażowaniem wspiera polską piłkę ręczną – jedną z najbardziej emocjonujących dyscyplin wśród sportów zespołowych. Jesteśmy z naszymi drużynami na dobre i złe, w momentach pięknych i trudnych, gdy wygrywają i także gdy przegrywają. Liczymy na dynamiczny rozwój tej dyscypliny oraz sukcesy naszych reprezentacji na arenie międzynarodowej. Angażując się w sport pokazujemy, że jego zasady i wartości są dla nas niezwykle ważne. Wsparcie piłki ręcznej – zarówno na poziomie reprezentacyjnym, jak i klubowym to ważny element naszego społecznego zaangażowania oraz strategii promocyjnej i marketingowej Spółki – powiedział Paweł Majewski, Prezes Zarządu Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa SA.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: