Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Bez kategorii
Dodano: 24 marca 2017

Panie na ostatniej prostej

Dla większości zespołów najbliższa sobota będzie ostatnim akcentem w rundzie zasadniczej PGNiG Superligi. W teorii faworyci są znani, jednak niżej notowane zespoły już niejednokrotnie udowodniły, że potrafią zaskoczyć. Czy na sam koniec tej fazy rozgrywek dojdzie do jakiejś niespodzianki?

22. kolejka / 25.03.2017 / godz. 16:00

KRAM START ELBLĄG

vs

UKS PCM
KOŚCIERZYNA

Zawodniczki UKS-u PCM marzą o sprawieniu niespodzianki, ale zadanie to będzie niezwykle trudne do zrealizowania. Naprzeciw stanie bowiem trzeci zespół PGNiG Superligi, Kram Start. Podopieczne Andrzeja Niewrzawy kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa i rundę zasadniczą również chciałyby zakończyć dopisując do swojego konta kolejne punkty. Pozwoliłyby one uniknąć ewentualnego spadku w tabeli i teoretycznie trudniejszej drogi na późniejszym etapie rozgrywek. Zawodniczki z Elbląga udowodniły w czwartek swoją dobrą dyspozycję wygrywając w ramach PGNiG Pucharu Polski z MKS-em Selgros Lublin.

22. kolejka / 25.03.2017 / godz. 16:00

METRACO ZAGŁĘBIE
LUBIN

vs

KPR KOBIERZYCE

Miedziowe nie powinny mieć problemów ze zdobyciem dwóch punktów, które pozwolą im pozostać w ligowej czołówce i zakończyć rundę zasadniczą na bardzo dobrej, drugiej pozycji. Miejsce to będzie przede wszystkim wynikiem formy, którą podopieczne Bożeny Karkut prezentują w tegorocznych spotkaniach, a także potknięć rywalek. Beniaminek natomiast zajmuje miejsce w drugiej części tabeli, jednak jak na pierwszy sezon w najwyższej klasie rozgrywkowej prezentuje się przyzwoicie.Zespół prowadzony przez Tomasza Folga będzie jednak chciał sprawić na sam koniec niespodziankę i napsuć faworytkom krwi.

22. kolejka / 25.03.2017 / godz. 16:30

AZS ŁĄCZPOL
AWFiS GDAŃSK

vs

MKS SELGROS LUBLIN

Najciekawiej zapowiadającym się spotkaniem spośród wszystkich sobotnich pojedynków będzie mecz pomiędzy Akademiczkami z Gdańska a aktualnymi mistrzyniami Polski, MKS-em Selgros Lublin. Gospodynie pewne już są siódmej lokaty, jednak nie oznacza to, że nie będą starały się przeciwstawić utytułowanym rywalkom. Podopieczne Nevena Hrupeca przyjadą natomiast żądne punktów, by przełamać się po ostatnich dwóch porażkach w lidze oraz przegranej w PGNiG Pucharze Polski. Lublinianki opuściły przez to fotel lidera, choć w dalszym ciągu zachowują szansę na awans w ligowej stawce. Ich los zależy już jednak od wyników innych spotkań.

22. kolejka / 25.03.2017 / godz. 17:00

KPR JELENIA
GÓRA

vs

POGOŃ BALTICA
SZCZECIN

Zawodniczki prowadzone przez trenera Adriana Struzika udadzą się w podróż do Jeleniej Góry, by zmierzyć się z miejscowym KPR-em. Ten nie błyszczy formą i po serii porażek w dalszym ciągu znajduje się na przedostatniej pozycji. W sobotnie popołudnie trudno będzie o poprawę tej lokaty, nawet w przypadku nieco słabszego dnia Pogoni Baltica. Przyjezdne będą niezwykle zmotywowane, by nie tylko powtórzyć wynik z pierwszej rundy, czyli zwycięstwo różnicą siedmiu bramek, ale także poprawić swoją pozycję w tabeli.

22. kolejka / 25.03.2017 / godz. 18:00

VISTAL
GDYNIA

vs

OLIMPIA-BESKID
NOWY SĄCZ

Przodujący ligowej stawce Vistal Gdynia ugości na własnym parkiecie zespół znajdujący się na samym dnie, Olimpię-Beskid Nowy Sącz. Dwa punkty, po które będą chciały sięgnąć podopieczne Pawła Tetelewskiego, pozwolą na zakończenie rundy zasadniczej w bardzo dobrych nastrojach. Gdynianki zdają sobie sprawę z tego, że sezon dopiero wejdzie w decydującą fazę, a spotkanie z drużyną z Nowego Sącza będzie dobrym przetarciem przed kolejnymi, ważnymi wyzwaniami, w tym w ramach PGNiG Pucharu Polski, w którym są o krok od finału.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: