Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Bez kategorii
Dodano: 28 lutego 2017

Olimpia-Beskid awansem w Elblągu

Ze względu na rywalizację w Challenge Cup w środę rozegrane zostanie spotkanie pomiędzy Kram Startem Elbląg a Olimpią-Beskid Nowy Sącz. Zdecydowanym faworytem będą gospodynie, które w ostatnim czasie prezentują wysoką dyspozycję.

Kram Start Elbląg nie ukrywa, że walczy o najwyższe cele. Tego typu deklaracje mają swoje potwierdzenie w formie, którą w ostatnim czasie prezentuje zespół Andrzeja Niewrzawy. Elblążanki nie mają sobie równych i kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa, pozostawiając w tyle rywalki. Ma to również swoje przełożenie na arenie europejskiej, gdzie w ćwierćfinale Challenge Cup zagrają z czeskim DHC Sokolem Poruba. Spotkanie to odbędzie się już w najbliższą sobotę, 4 marca.

Nie inaczej powinno być w rozgrywanym awansem spotkaniu 20. kolejki PGNiG Superligi kobiet, na które na Pomorze przyjedzie ostatnia siła ligi, Olimpia-Beskid Nowy Sącz. Góralki nie pamiętają już co oznacza wygrana, bowiem ostatni raz zeszły z parkietu zwycięsko 17 września 2016 roku. Co prawda po niedawnym remisie z Metraco Zagłębiem Lubin kibice mogli mieć nadzieję na zwyżkową formę swoich zawodniczek, jednak kolejne pojedynki wróciły dawny stan rzeczy. Przyjezdne zrobią wszystko, by nie było to spotkanie do jednej bramki.

20. kolejka / 01.03.2017 / godz. 18:00

KRAM START
ELBLĄG

vs

OLIMPIA-BESKID
NOWY SĄCZ

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: