Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 17 kwietnia 2020

Ola Rosiak na dłużej w MKS!

Aleksandra Rosiak to kolejna zawodniczka, która przedłużyła swój kontrakt z MKS Perła Lublin.

Aleksandra Rosiak MKS Perła Lublin / PGNiG Superliga Kobiet

Popularna „Rosi” związała się z ekipą mistrzyń Polski nowym, rocznym, kontraktem, który będzie można przedłużyć o kolejny rok.

– Cieszę się, że zostaję w Lublinie. Od samego początku to miasto i klub stały się moim domem i bardzo chciałam, by tak zostało – mówi Ola Rosiak.

W poprzednim sezonie rozgrywająca z powodu kontuzji wystąpiła w zaledwie sześciu meczach ligowych, w których zdobyła 25 bramek. Łącznie natomiast, odkąd przybyła do Lublina w 2016 roku, zanotowała 278 trafień w 83 spotkaniach PGNiG Superligi Kobiet.

– W ostatnim sezonie z powodu urazu rzeczywiście spędziłam na boisku mało czasu. Mam nadzieję, że w kolejnej kampanii tych minut na parkiecie będzie znacznie więcej, a ja będę mogła pomóc drużynie w zdobywaniu trofeów – zaznacza „Rosi”, która przy podpisywaniu kontraktu nie zapomniała o lubelskich kibicach.

– Jestem szczęśliwa, że nadal będę występować w klubie, mającym najlepszych kibiców w Polsce, którzy zawsze pomagają nam w zdobywaniu złotych medali – dodała Aleksandra Rosiak.

Przypomnijmy, że już wcześniej na parafowanie nowych umów z klubem zdecydowały się Marta Gęga, Dominika Więckowska, Weronika Gawlik i Joanna Szarawaga. Do drużyny na zasadzie transferu dołączyła też pozyskana z Eurobud JKS Jarosław skrzydłowa, Magda Balsam.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: