Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Bez kategorii
Dodano: 24 kwietnia 2017

Okazja MKS-u Selgros i Vistalu

Rywalizacja o mistrzostwo Polski trwa w najlepsze. Czołowe zespoły PGNiG Superligi kobiet gwarantują nie lada emocje i już w środę ponownie wybiegną na parkiet, by walczyć o bezcenne punkty. Tym razem dojdzie do trzech sąsiedzkich pojedynków. Energa AZS podejmie Pogoń, MKS Selgros stanie przed szansą awansu w tabeli, natomiast Vistal może postawić ważny krok w stronę mistrzostwa.

27. kolejka / 26.04.2017 / godz. 18:00
energa

ENERGA AZS
KOSZALIN

vs

POGOŃ BALTICA
SZCZECIN

W Koszalinie spotkają się ze sobą zespoły, które w ostatniej kolejce mogły cieszyć się z wygranej i ważnych punktów. Dzięki temu Akademiczki przerwały serię porażek, natomiast Pogoń Baltica ponownie może myśleć o zdobyciu medalu. Aby tak się stało, oprócz potknięć rywalek, przede wszystkim potrzebne są własne zwycięstwa. Taki też cel będzie przyświecał szczeciniankom w najbliższą środę, choć wbrew pozorom spotkanie z Energą AZS nie będzie spacerkiem. Podopieczne Adriana Struzika przekonały się już o tym w obecnym sezonie chociażby w ostatnim meczu obu zespołów, kiedy to koszalinianki wygrały różnicą ośmiu bramek, 25:17. Za gospodyniami przemawia także historia spotkań w Koszalinie. Pogoń Baltica nie zdobyła tu kompletu punktów od 2011 roku.

27. kolejka / 26.04.2017 / godz. 18:00

MKS SELGROS
LUBLIN

vs

KRAM START
ELBLĄG

Po ostatnim zwycięstwie nad Vistalem mistrzynie Polski wróciły do gry o najwyższą stawkę. Zmotywowane lublinianki pragną zdobyć kolejne punkty, by awansować w ligowej tabeli. Najbliższym przeciwnikiem MKS-u będzie jeden z bezpośrednich rywali w walce o medale, Kram Start Elbląg. W ostatnim czasie oba zespoły nie prezentują równego poziomu, przez co przytrafia im się strata punktów. Aktualnie mają one taki sam dorobek, a o emocjach, które czekają kibiców, mogą świadczyć także minione pojedynki tych drużyn. W nieco lepszej pozycji wydaje się być MKS, który pragnie iść za ciosem. Przyjezdne będą jednak żądne rehabilitacji i udania się w pogoń za liderem.

27. kolejka / 26.04.2017 / godz. 18:00

METRACO
ZAGŁĘBIE LUBIN

vs

VISTAL
GDYNIA

W ramach 27. kolejki przodujący ligowej stawce Vistal pojedzie do Lubina. Metraco Zagłębie to aktualny wicelider, tracący do swojego najbliższego przeciwnika trzy punkty. W przypadku porażki Miedziowe nie tylko oddalą się od mistrzowskiego tytułu, ale mogą także stracić pozycję na rzecz MKS-u Selgros lub Kram Startu. O zwycięstwo nie będzie jednak łatwo, bowiem prowadzone przez Pawła Tetelewskiego gdynianki zamierzają odskoczyć stawce i postawić następny krok w stronę upragnionego celu. Kolejna porażka sprawi bowiem, że walka o mistrzostwo kraju nabierze jeszcze większych emocji.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: