Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Bez kategorii
Dodano: 15 maja 2016

O 3. miejsce: Vistal Gdynia na podium

2016.04.30 Gdynia Pilka Reczna PGNiG Superliga Kobiet 2015/2016 Vistal Gdynia - Pogon Baltica Szczecin N/z Pawel Tetelewski Foto Piotr Matusewicz / PressFocus 2016.04.30 Gdynia Women handball PGNiG Superliga season 2015/2016 Vistal Gdynia - Pogon Baltica Szczecin Pawel Tetelewski Credit: Piotr Matusewicz / PressFocus

Vistal Gdynia po raz trzeci pokonał Start Elbląg i zakończył rywalizację o brązowe medale. Dzięki zwycięstwu podopieczne Pawła Tetelewskiego zapewniły sobie miejsce na najniższym stopniu podium.

W niedzielę szczęście również uśmiechnęło się do gospodyń. Choć pierwsze minuty nie obfitowały w dużą ilość bramek i skutecznie wykończonych akcji, miejscowi kibice mieli powody do radości. Od samego początku gdynianki wyszły na prowadzenie, którego nie oddały aż do ostatniego gwizdka.

W pierwszych akcjach drugiej połowy Start chciał nawiązać walkę z Vistalem, jednak to gospodynie miały na swoim koncie o sześć bramek więcej. Następne akcje mogły dać elblążankom nadzieję na przedłużenie rywalizacji o brązowe medale, ale ostatecznie doświadczone gdynianki nie dały im zejść na mniej niż pięć trafień różnicy. Tym samym na najniższym stopniu podium stanęły piłkarki ręczne Vistalu.

O 3. miejsce – 4. mecz / 15.05.2015 / godz. 17:00
logo Vistal

VISTAL
GDYNIA

26 (13)

vs

START
ELBLĄG

21 (9)

logo Start
Stan rywalizacji – 3:1 dla Vistalu

Fot. PRESS FOCUS

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: