Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 22 listopada 2019

Nominowane na Zawodniczkę Listopada

Zakończyliśmy emocjonujące rozgrywki PGNiG Superligi Kobiet w tym roku. Następne mecze odbędą się na początku stycznia. Pora wybrać Zawodniczkę Listopada. Do tytułu eksperci z TVP Sport, Przeglądu Sportowego i Sportowych Faktów nominowali swoje faworytki! Partnerem głosowania jest Balticus.

Do tytułu Zawodniczki Listopada PGNiG Superligi Kobiet eksperci nominowali Moniky Bancilon (Eurobud JKS Jarosław), Adriannę Górną (Metraco Zagłębie Lubin) oraz Martę Gęgę (MKS Perła Lublin).

Sportowe Fakty – Małgorzata Boluk :

Moniky Bancilon Eurobud JKS Jarosław – brazylijska rozgrywająca prezentowała równą formę w całym miesiącu. W każdym meczu minimum 5 bramek zaowocowało dorobkiem 17 trafień w trzech meczach. Wszystkie zakończone wygranymi drużyny z Jarosławia.

TVP Sport – Iwona Niedźwiedź :

Adrianna Górna Metraco Zagłębie Lubin – Nominuje Adrianne Górną. Bardzo solidna forma 23-letniej skrzydłowej miedziowych. Dobra i skuteczna gra w całym miesiącu zaowocowała powołaniem na najbliższy turniej reprezentacji Polski w Lublin.

Przegląd Sportowy – Piotr Wesołowski :

Marta Gęga MKS Perła Lublin – Rozgrywająca mistrzyń Polski w ostatnich tygodniach była ostoją defensywy i wyróżniającą się snajperką ekipy trenera Roberta Lisa. Październik i listopad w PGNiG Superlidze piłkarek ręcznych należał do niej, a MKS ma komplet 30 punktów. Wielka szkoda, że na koniec 2019 roku w najwyższej klasie rozgrywkowej doznała kontuzji stopy.

Głosowanie na Zawodniczkę Listopada odbywa się na naszym facebooku! Głosy zbieramy do poniedziałku (25.11) do godz. 13:00.

Nagrodą dla Zawodniczki Miesiąca jest dedykowany PGNiG Superlidze Kobiet zegarek od firmy Balticus.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: