Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 23 czerwca 2020

Nikola Szczepanik zagra w EKS Starcie Elbląg

Od nowego sezonu w EKS Start Elbląg zagra Nikola Szczepanik. Pochodząca ze Świebodzic zawodniczka ostatnie trzy sezony zagrała w ASZ AWF Warszawa, z którym to zespołem w minionym sezonie zajęła 6 miejsce. 

Nikola Szczepanik EKS Start Elbląg / PGNiG Superliga Kobiet piłka ręczna

Nikola Szczepanik : Przyjście do EKSu będzie dla mnie nowym doświadczeniem i kolejnym krokiem w mojej sportowej karierze. Gra w Superlidze pozwoli mi rozwinąć umiejętności i ciesze się, że poznam świat sportu z zupełnie innej strony. Za cel stawiam sobie przede wszystkim pokazanie się z jak najlepszej strony oraz dołożenie cegiełki do upragnionego medalu. Z zespołu znam Kasię Cygan i Paulinę Stapurewicz, z którymi poznałam się na zgrupowaniu reprezentacji, a resztę drużyny miałam okazję spotkać podczas mojego przyjazdu do Elbląga.

Andrzej Niewrzawa: Nikola to podpora reprezentacji młodzieżowej rocznika 2000, doświadczenie zdobywała przez ostatnie trzy lata w I lidze w AZS Warszawa. Znacznie pomogła juniorkom tego klubu w zdobyciu złotego medalu MP, mimo młodego wieku cechuje ja dojrzałość, szybkość, dobra technika. Mam nadzieje, że w Starcie rywalizacja pomiędzy Olą Dronzikowską i Nikolą Szczepanik dobrze wpłynie na obie zawodniczki z pożytkiem dla nich i drużyny. 

Zespołowa akcja Startu

Zespołowa akcja EKS Start Elbląg i wykończenie Tatjany Trbovic palce lizać 😎Start prowadził do przerwy jednak to Mistrzynie Polski wygrały w Elblągu 32:27

Opublikowany przez PGNiG Superliga Kobiet Niedziela, 26 kwietnia 2020

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: