Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Bez kategorii
Dodano: 7 stycznia 2017

Niedzielny hit w Gdyni, Vistal podejmie Zagłębie

W ostatnim spotkaniu pierwszej kolejki rundy rewanżowej dojdzie do hitu, na który czeka większość kibiców. Lider tabeli, Vistal Gdynia gościć będzie depczące mu po piętach Metraco Zagłębie Lubin.

Podopieczne Pawła Tetelewskiego zakończyły pierwszą rundę na znakomitym, pierwszym miejscu. Gdynianki spisywały się bardzo dobrze i tylko raz zeszły z parkietu pokonane. Wznowienie rozgrywek zacznie się dla nich od nie lada wyzwania, bowiem na Pomorze przyjedzie zespół Metraco Zagłębia. Trener Vistalu zaznaczył przed spotkaniem, że okres przygotowawczy nie był dla jego drużyny łatwy, ale liczy na komplet punktów.

Miedziowe tracą do lidera tabeli, swojego najbliższego przeciwnika, tylko dwa punkty, więc przed nimi wielka szansa, by zrównać się dorobkiem i powrócić do gry o pierwsze miejsce. Z dyspozycji swojej drużyny w okresie przygotowawczym do rundy rewanżowej zadowolona jest Bożena Karkut. Do poprawy pozostaje jedynie skuteczność rzutowa. Gdy lubinianki nie zawiodą w tym elemencie, kibiców czeka emocjonujące i wyrównane spotkanie.

12. kolejka / 08.01.2017 / godz. 16:00

VISTAL
GDYNIA

vs

METRACO ZAGŁĘBIE
LUBIN

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: