Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 22 kwietnia 2020

„Niebieskie” przedłużają kontrakty

W KPR Ruch Chorzów pozostają dwie zawodniczki, które od lat bronią barw klubu. Nowe kontrakty podpisały Karolina Jasinowska, a także Katarzyna Masłowska.

Karolina Jasinowska i Katarzyna Masłowska KPR Ruch Chorzów / PGNiG Superliga Kobiet

„Karla” gra w Chorzowie od sezonu 2004/05. – Jakby mi ktoś powiedział na początku kariery, że zostanę do końca w Ruchu, to w życiu bym w to nie uwierzyła. Nie ukrywam jednak, że na to się zanosi. Mam z prezesami bardzo dobry kontakt, dobrze się rozumiemy, są ze mnie zadowoleni, dlatego jestem tutaj tyle lat – mówiła Karolina Jasinowska w wywiadzie dla magazynu KPR Ruch Chorzów.

Katarzyna Masłowska jest zawodniczką Ruchu od sezonu 2012/13. W ostatnim czasie pełni funkcję kapitana, prowadzi także drużynę juniorek „Niebieskich”.

W Ruchu nadal będą występować także m.in. bramkarki Patrycja Chojnacka i Karolina Kuszka oraz Klaudia Grabińska i Dominika Nimsz. Już wcześniej informowaliśmy o przedłużeniu umowy z Joanną Rodak.

Kadrę „Niebieskich” wzmocni powracająca do Chorzowa po kilku latach Natalia Kolonko, a także Viktoria Tyszczak, która opuściła sezon 2019/20 ze względu na kontuzję.

W przyszłym sezonie w Ruchu nie zobaczymy Magdaleny Drażyk i Klaudii Cygan.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: