Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 1 kwietnia 2020

Natalia Volovnyk zostaje!

Natalia Volovnyk, która występuje w barwach klubu Piłka Ręczna Koszalin od sezonu 2018/2019, pozostaje w drużynie Młyny Stoisław Koszalin na kolejny sezon rozgrywek PGNiG Superligi Piłki Ręcznej Kobiet.

Natalia Volovnyk / PGNiG Superliga Kobiet


Mierząca 170 cm wzrostu leworęczna zawodniczka z Ukrainy w latach 2012 – 2014 grała w drużynie narodowej U20, natomiast od 2011 do 2018 roku reprezentowała klub Galytchanka. Od kilku lat piłkarka regularnie występuje w reprezentacji Ukrainy. 
W sezonie sportowym 2018/2019, wraz z zespołem Energa AZS Koszalin, zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski PGNiG Superligi Kobiet. 
Rozgrywki 2019/2020 zakończyła z drużyną Młyny Stoisław Koszalin na 4. miejscu tabeli PGNiG Superligi Kobiet.- Bardzo cieszymy się, że Natalia zdecydowała się pozostać w Koszalinie na kolejny sezon. Jest to leworęczna zawodniczka, która podczas ostatnich rozgrywek zaprezentowała się z bardzo dobrej strony. Jest uniwersalną piłkarką – może grać na prawym skrzydle i na prawym rozegraniu – powiedział Roman Granosik, prezes Piłka Ręczna Koszalin SA.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: