Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 23 marca 2023

Natalia Janas wybiera Kobierki

Natalia Janas to kolejna zawodniczka, która będzie reprezentować KPR Gminy Kobierzyce w zbliżającym się sezonie. Podpisała z Klubem roczny kontrakt.

Skrzydłowa to wychowanka KPR-u Jelenia Góra. Stamtąd przeniosła się do Szczecina, gdzie występowała przez dwa sezony. Z Pogonią dwukrotnie zagrała w finale Pucharu Polski, a także awansowała do finału Challenge Cup. Po rozpadzie superligowego zespołu trafiła do Kobierzyc. W minionym sezonie sięgnęła z Kobierkami po trzeci medal i historyczny Puchar Polski.

W trwającej kampanii Natalia zapisała na swoim koncie pięćdziesiąt bramek w dziewiętnastu spotkaniach ligowych.

– Postanowiłam zostać na kolejny rok w Kobierzycach z powodu bardzo dobrze funkcjonującej drużyny z fajną atmosferą. Z roku na rok osiągamy coraz większe sukcesy. Mamy bardzo pracowity zespół, dlatego trenowanie i granie z takimi dziewczynami to sama przyjemność – mówi zawodniczka.

– Nie będziemy ukrywać, że nasze plany na końcówkę tego sezonu to walka o srebrny medal i zdobycie po raz kolejny Pucharu Polski – dodaje.

Natalia związała się z Klubem rocznym kontraktem, który będzie obowiązywał do końca sezonu 2023/2024.

Występy w KPR-ze Kobierzyce:
Sezon 2019/2020- 3. miejsce
Sezon 2020/2021 – 2. miejsce
Sezon 2021/2022 – 3. miejsce i PGNiG Puchar Polski

Wcześniej umowę z Klubem przedłużyły Beata Kowalczyk, Zorica Despodovska i Patrycja Kozioł. Ważny kontrakt ma Katarzyna Cygan. Wiadomo już, że po sezonie 2022/2023 w zespole trójkolorowych nie zobaczymy Aleksandry Tomczyk, Aleksandry Olek oraz Edyty Majdzińskiej.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: