Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 26 sierpnia 2022

Następne testy formy, tym razem w Elblągu

W imprezie oprócz drużyny gospodyń EKS Start Elbląg i Młynów Stoisław, weźmie udział również beniaminek rozgrywek MKS PR Urbis Gniezno, z którym w tym okresie przygotowawczym koszalinianki zmierzą się już po raz piąty. Swoje możliwości w trakcie turnieju sprawdzi też pierwszoligowa ekipa SPR Arka Gdynia.

Weekendowy turniej będzie kolejnym sprawdzianem formy biało-zielonych. Przypomnijmy, że w miniony weekend zawodniczki Młynów Stoisław Koszalin przegrały wszystkie trzy mecze podczas rywalizacji w Piotrkowie Trybunalskim. Jak podkreślał jednak trener Jarosław Knopik, zawodniczki wywiozły stamtąd cenne doświadczenia, które mają zaprocentować zarówno podczas zbliżających się sparingów w Elblągu, jak i od września w meczach ligowych. – Wynieśliśmy ogrom pozytywów z tych trzech spotkań i wyjeżdżamy z Piotrkowa Trybunalskiego podbudowani. Jest progres względem ubiegłego tygodnia. Apeluję do kibiców, żeby trzymali za nas kciuki i nas wspierali. W Elblągu postaramy się, żeby zarówno dziewczyny jak i nasi fani cieszyli się już ze zwycięstw – mówił po tamtej imprezie Jarosław Knopik, trener Młynów Stoisław.

W sobotę, 27 sierpnia, koszalinianki zmierzą się z Urbisem Gniezno, a następnie z pierwszoligową Arką Gdynia. W niedzielę, 28 sierpnia, czeka je natomiast rywalizacja z miejscowym Startem. Program meczów prezentujemy poniżej.

Sobota, 27 sierpnia:

godz. 11:00 EKS Start Elbląg – SPR Arka Gdynia

godz. 13:00 Młyny Stoisław Koszalin – MKS PR Urbis Gniezno

godz. 17:00 Młyny Stoisław Koszalin – SPR Arka Gdynia

godz. 19:00 EKS Start Elbląg – MKS PR Urbis Gniezno

Niedziela, 28 sierpnia:

godz. 10:30 SPR Arka Gdynia – MKS PR Urbis Gniezno

godz. 12:30 EKS Start Elbląg – Młyny Stoisław Koszalin

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: