Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 3 lutego 2022

Najlepsze w styczniu

Za nami cały miesiąc rozgrywek po przerwie reprezentacyjnej. Znamy już trzy nominowane do tytułu Zawodniczki Stycznia. Partnerem głosowania na jest Balticus.

Nominowane do tytułu Zawodniczki Stycznia PGNiG Superligi Kobiet

Trójka ekspertów z TVP Sport, Przeglądu Sportowego i WP Sportowych Faktów wybrała swoją faworytkę do tytułu najlepszej szczypiornistki miesiąca! W głosowaniu na Zawodniczkę Stycznia udział biorą Karolina Kochaniak-Sala (MKS Zagłębie Lubin), Paulina Wdowiak (MKS FunFloor Perła Lublin) i Kinga Jakubowska (MKS Zagłębie Lubin).

TVP Sport – Maciej Wojs:

Karolina Kochaniak-Sala MKS Zagłębie Lubin

Kontuzja wykluczyła ją z występu w grudniowych MŚ w Hiszpanii, a gdy wróciła do gry w styczniu, z marszu imponowała formą. Nie zawsze rzucała najwięcej bramek, nie zawsze była najbardziej widoczną zawodniczką na boisku, ale to właśnie ona była cicha bohaterką Zagłębia na otwarcie 2022 roku.

WP Sportowe Fakty – Małgorzata Boluk:

Paulina Wdowiak MKS FunFloor Perła Lublin

Ta urodzona w 2000 roku bramkarka w ostatnim czasie zaliczyła ogromny progres. Paulina Wdowiak na parkiecie dostaje coraz więcej minut. I słusznie! Z bardzo dobrej strony pokazała się między innymi w meczach z MKS Zagłębiem Lubin i EKS Startem Elbląg. Świetna intuicja i profesjonalizm.

Przegląd sportowy – Piotr Wesołowski:

Kinga Jakubowska MKS Zagłębie Lubin

Mimo że prawa rozgrywająca ekipy mistrzyń Polski doznała ciężkiej kontuzji kolana w meczu przeciwko KPR Kobierzyce i nie mogła wystąpić w ostatnim spotkaniu miesiąca z Eurobudem JKS Jarosław oraz wypadła ze składu ekipy Bożeny Karkut do końca sezonu, to w styczniu błyszczała w zespole mistrzyń Polski. Szczególne pochwały należą się Kindze Jakubowskiej za wkład w wygraną z odwiecznymi rywalkami z MKS FunFloor Perły Lublin, głównymi przeciwniczkami w wyścigu po złoto PGNiG Superligi Kobiet 2021/22. 

Głosowanie kibiców odbywa się na naszym facebooku! Głosy zbieramy do piątku (4.02) do godz. 15:00.

Nagrodą dla Zawodniczki Miesiąca jest dedykowany PGNiG Superlidze Kobiet zegarek od firmy Balticus.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: